“minimum 2 miejsce wśród włoskiej pizzy w Gdyni”
Viva la Pizza — recenzja

Viva la Pizza
Nr 42 wśród 273 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opis: Piec opalany drewnem jest sercem VIVA LA PIZZA.. To właśnie on nadaje naszej pizzy naturalny aromat i smak. Do jej produkcji używamy tylko oryginalnej włoskiej mąki, przyprawiając wszystko ognistą pasją i szczyptą radości ! Si Mangia e BUON APPETITO! Wszystkie pizze wielkości 26-28 Ø cm
Zrecenzowano 14 maja 2017

Bardzo ciekawe połączenia smakowe, pyszne ciasto, najlepsze składniki oraz to czego nie ma żadna typowo włoska pizzeria w Gdyni - duży lokal. Bez strachu można usiąść i nie martwić się, że zaraz będzie ktoś patrzeć na twój talerz bo czai się na twój stolik. Pizza jest super pyszna, a bardzo nieregularny kształt gotowego placka tylko dodaje uroku.

Dziękujemy, Darnok8
Napisz recenzję
Viva la Pizza — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 8 maja 2017

chyba najlepsza pizza w Gdyni, z żoną staramy się tam zajśc zawsze jak jesteśmy w okolicy i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy.

Dziękujemy, Jakub I
Zrecenzowano 4 maja 2017 z urządzeń przenośnych

wybraliśmy się z chłopakiem po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy w internecie i nie zawiedliśmy się. Podczas kilkudniowego pobytu w Gdyni, odwiedziliśmy to miejsca dwukrotnie, pizza przepyszna, prawdziwie włoska szkoda tylko, że lokal dość mały, ale ma to również swój urok. Polecam zarówno klasyczną margheritę, jak i bardziej wyszukaną gamberetto z krewetkami, pychota.

1  Dziękujemy, Marta P
Zrecenzowano 3 maja 2017

Jedno z fajniejszych miejsc w Gdyni, bardzo dobra pizza, świeżo zrobiona, nie przekombinowane. Szkoda ze tak mało miejsc.

Dziękujemy, IrWa777
Zrecenzowano 1 maja 2017

Znakomite miejsce na lunch lub szybką przekąskę. Od początku trzyma klasę. Pamiętać jednak należy, że podawana tu pizza to klasyczna pizza neapolitana (nieco inna od "potocznego" rozumienia pizzy :-) ).Ale jest pyszna.

1  Dziękujemy, Mariusz_EU

Viva la Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Viva la Pizza? Podziel się wrażeniami!