“Uczciwy hotel”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Baltic Hotel
Miejsce nr 13 wśród 22 hoteli w Gdyni
Zrecenzowano 3 czerwca 2017

Dokonałem rezerwacji poprzez portal booking w marcu , nie doczytałem dokładnie warunków rezerwacji iż jest to oferta bezzwrotna, po pewnym czasie zauważyłem potrącenie z konta , po telefonie do hotelu iż dokonałem rezerwacji a następnie ją
anulowałem zwrócono mi pieniądze , hotel nie musiał tego robić, pełen szacunek i podziękowania

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, maxren
Napisz recenzję

Zrecenzowano 31 maja 2016

Hotel położony daleko od centrum Gdyni, Sopotu czy Gdańska. Stosunkowa bliskość obwodnicy sprawia, że może to być niezłe miejsce na "nocleg tranzytowy". Pokój mały ale czysty i dobrze wyposażony. Niedogodny dojazd drogą osiedlową, ułożoną z płyt. Stosunkowo drogi, jak na oferowany standard.

• Data pobytu: maju 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, marmyk79
Zrecenzowano 21 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja i super obsługa. Już dawno nie byłem w rodzinnym hotelu w Polsce a tutaj tak się właśnie czułem. Atmosfera przemiła a samo wnętrze nowoczesne i przestronne. Godny polecenia i niedrogi ... :-)

Data pobytu: listopadzie 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Witek K
Zrecenzowano 19 czerwca 2015

Hotel spełnił nasze oczekiwania, ładne i przytulne pokoje, bardzo czysto, przemiła obsługa i różnorodne śniadania. Z polecenia recepcji odwiedziliśmy również Restaurację La Fortuna - bardzo dobre posiłki. Polecamy z czystym sumieniem. Z pewnością jeszcze tu wrócimy.

• Data pobytu: maju 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 2 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Super lokalizacja, przemiła obsługa i śniadanie jak w domu ...
Do tego jeszcze dostałem voucher do Mana Spa i darmowe wejście do klubu Atlantic ...
Będę wracał bo muszę je wykorzystać ...
Gorąco polecam

Data pobytu: maju 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Witek K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Gdynia)
w odległości 123.0 km
Quadrille Conference & SPA
Nr 1 z 22 w lokalizacji Gdynia
Liczba recenzji: 112
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Baltic Hotel? Podziel się wrażeniami!

Baltic Hotel — dodatkowe informacje

Adres: ul. Starodworcowa 1c, Gdynia 81-575, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Północna > Pomorskie > Gdynia
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatny parking Obsługa pokojowa
Styl hotelu:
Miejsce nr 13 wśród 22 hoteli w Gdyni
Zakres cen: 129 zł–201 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Baltic Hotel 2*
Liczba pokoi: 27
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Baltic Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?