“Pączki”
Paczus — recenzja

Paczus
Nr 1 wśród 8 Desery (Gdynia)

W Paczuciu pączki są tak pyszne, że można jeść je cały czas. Mają ogromny wybór z różnymi nadzieniami. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Karolina J

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdynianom jest to chyba najbliższa sercu cukiernia . Jak pączki to tylko w pączusiu smaczne , często cieplutkie i zawsze świeże .

Dziękujemy, Nataliaszcz
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Po spałaszowaniu zapiekanki na ostro zdecydowałem się na coś słodkiego. W Pączusiu możemy, jak nazwa wskazuje, kupić pączki. Jednak zdecydowałem się na coś czego jeszcze nie jadłem - baton ze snickersem. Był to pączek w kształcie trójkąta, oblany cukrem lukrowym. Skrywało się w nim nadzienie o smaku snickersa. Sam wyrób nie kosztował wiele. Oprócz deserów i ciast były też lody Schollera. Przy kasie uprzejma osoba. Co ciekawe do kupienia były 3 wyroby z poprzedniego dnia za 3 zł. Jednak ostatnie sztuki kupił ktoś inny.

Dziękujemy, Michał Ż
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dwa lata później ponownie zawitaliśmy do paczusia. Nic się nie zmieniło, paczki pyszne i tym razem trafiliśmy na kokosowe. Niestety są tak słodkie że moim zdaniem nie dają się jeść. Z różą paczki są pyszne

Dziękujemy, 264marcinj
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele razy mieliśmy okazję przekonać się ze w Pączusiu oferują najlepsze pączki w Gdyni. Te jedzone na gorąco po prostu rozpływają się w ustach. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 772monikal

Paczus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Paczus? Podziel się wrażeniami!