“Pyszności”
Paczus — recenzja

Paczus
Nr 1 wśród 5 Desery (Gdynia)
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pączki jakie do tej pory jedliśmy, pyszne i urozmaicone nadzienia. Udało nam się spróbować jeszcze cieplych

1  Dziękujemy, Patrycja K

Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Chcesz zjeść coś słodkiego, świeżego. Polecam zawitać właśnie tutaj. Pączusie przepyszne, zawsze świeże.

1  Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017

Od kilkunastu lat odwiedzam "Pączusia" i nigdy nie wyszedłem niezadowolony. Pączki zawsze świeże, dobre ceny, jeśli chodzi o smak... Świetne!

1  Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze paczki w mieście już od bardzo wielu lat. Ciepłe paczki z rozmaitymi nadzieniami. Nie ma niczego lepszego.

1  Dziękujemy, Ela D
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017

bardzo smaczne pączki, duże urozmaicenie w nadzieniach. Duży plus za wybór pomiędzy pączkami smażonymi i pieczonymi, cena przystępna

Dziękujemy, beabea7

Paczus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Paczus? Podziel się wrażeniami!