“Żeberka w sosie BBQ”

Tom's Diner Family Restaurant
Nr 26 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Amerykańska
Opis: Restauracja serwuje kuchnię amerykańską. Na wystawie znajduje się Harley Davidson, a w ofercie są między innymi żeberka BBQ i louisiana wings. Restauracja posiada kącik dla dzieci. Godziny otwarcia 12.00 -22.00.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszne żeberka, doskonała lemoniada i profesjonalna obsługa! Jedzenie na świeżym powietrzu przy ulicy Świętojańskiej.

Dziękujemy, Galdamir

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla osób lubiących amerykańska kuchnię. Pyszne burgery, nie ma problemu zeby zrobili burgera z kurczakiem choć nie mają takiego w karcie-wystarczy poprosić. A żeberka są najlepsze jakie jadłam!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, katarzynao893
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mięcho pożywne i treściwe jak to w ju-e-sej. Klimat restauracji aż sprzyja pożeraniu stejków i soczystych żeberek. Sporo miejsca,nawet dzieciaki znajdą swój kącik. Obsługa miła i chętnie doradzi :) jeżeli chcesz poczuć trochę Ameryki,a nie masz jeszcze wizy...to jest dobry początek ;) nie pożałujesz!

Dziękujemy, Drakulaaa
Zrecenzowano 5 maja 2019

Do TOM'S DINER Gdynia trafiłem z polecenia koleżanki, zachwycała się żeberkami. Więc zamówiłem ŻEBERKA BBQ Ribs dużą i małą porcję.
Pierwszy raz w życiu złożyłem reklamację na jedzenie w restauracji – mięso było zimne w środku. Pani przeprosiła i zabrał obie porcje. Po podgrzaniu dostałem to samo, odkrojone kawałki, które wcześniej próbowaliśmy zjeść. Niestety frytki były również podgrzewane z mięsem, więc się były ciapowate.
Zgodnie z menu: „Kruche żeberka wieprzowe: mała porcja/ duża porcja w sosie BBQ”. Mięso było robione w dużej ilości majeranku, a nie w sosie BBQ i dopiero na koniec polane sosem. Kruchości nie zaobserwowałem.
Dodatkowo obsługa słuchał swojej ulubionej muzyki i to chyba ciut za głośno, bo dwie osoby prosiły o ściszenie, a ja i tak nie mogłem spokojnie porozmawiać z żoną.
Knajpka może i fajna, a jedzenie może i dobre. Ja nie trafiłem ani na jedno, ani na drugie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Grzegorz W
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja po srodku Swietojanskiej odwiedzana przeze mnie cyklicznie.Zrobilem tu nawet wigilie firmową.Polecam każdemu gdyz kazdy znajdzie cos dobrego dla siebie-swietne zupy,zeberka,pyszne dania meksykanskie i amerykanskie.Duzy i dobry wybor alkoholi.Mila obsluga i swietny wystroj.

Termin wizyty: luty 2019
3  Dziękujemy, marcin717

Tom's Diner Family Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tom's Diner Family Restaurant? Podziel się wrażeniami!