“Fantastyczne miejsce godne polecenia.”

Tom's Diner Family Restaurant
Nr 18 wśród 280 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Amerykańska
Opis: Restauracja serwuje kuchnię amerykańską. Na wystawie znajduje się Harley Davidson, a w ofercie są między innymi żeberka BBQ i louisiana wings. Restauracja posiada kącik dla dzieci. Godziny otwarcia 12.00 -22.00.
Zrecenzowano 18 czerwca 2017

Jak w tytule. Nic dodać nic ująć. Super jedzenie, atmosfera fantastyczna, kelnerzy wzorowi. Po prostu, miejsce gdzie warto przyjść zjeść coś smacznego, a naprawdę jest co polecić. Stek, pancake, frtyki, sosy, ribs, lemoniada parsley. Stop więcej nie napiszę. Resztę poznajcie sami.

Dziękujemy, mariomadaj

Zrecenzowano 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo mile zakonczenie pobytu w moim rodzinnym miescie .do restauracji weszlismy tylko ze wzgledu Na napis FAMILY , mam 2 nieokielznanych dzieci w wieku 3i5 , z ktorymi Nie jest latwo cos zjesc. Na samym wejsciu kelner zaproponowal miejsce przy kaciku zabaw i to byl strzal w dziesiatke , bo dzieci byly super szczesliwe a ja z mezem W KONCU mielismy 5 minut DLA siebie.jedzenie bardzo dobre, stek zamowiony medium i taki rowniez otrzymalismy, onion rings - naprawde pyszne ( jedlismy juz w kilku krajach ) i przepyszne Mojito obsluga 1 klasa Na pewno tam wrocimy w przyszly m roku

Dziękujemy, Joanna H
Zrecenzowano 19 maja 2017

Miejsce zostawia świetne wrażenie. Karta menu dość obszerna, ale na żadnym z dań się nie zawiedliśmy, jedzenie było bardzo smaczne, a mięsa (steki, żeberka) wręcz rewelacyjne. Porcje są rozsądnej wielkości, ceny z półki średnio-górnej.
Obsługa na luzie, w najlepszym znaczeniu tego słowa, naturalni, zorientowani, bez odrobiny nadęcia. Wrócę tu z przyjemnością :-)

Dziękujemy, BearFT
Zrecenzowano 5 maja 2017

Obsługa super. Panowie szybko zorganizowali nam stolik blisko "placu zabaw" dla dzieci, więc mogliśmy w spokoju zjeść i napić się piwka. Poza tym mam wrażenie, że to bardzo pozytywni ludzie, ale tylko raz byłem, więc nie wiem.

Jedzenie: dużo i dobre. "Tom’s Grill Combination – dla 2 osób" mimo nazwy starczył na dwójkę dorosłych i dwójkę dzieci. Wszyscy najedzeni po kokardy. Naprawdę pyszne, solidne mięcho.
Jedyny malutki minus - szkoda, że nie było amerykańskiego piwa, które wbrew obiegowej opinii jest całkiem niezłe (tylko dobre piwo, a nie jakiś tani Budweiser).

Dziękujemy, Radek D
Zrecenzowano 9 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy bez rezerwacji w kwietniową sobotę. Miejsca było sporo. Zamówiliśmy steka filet minion i burgera. Mięso trochę za mało krwiste jak na "krwiste" które zamówiłem, ale smak rewelacyjny. Sos Jack Daniels dużo gorszy niż w TGI Friday's. Burger był okay. Ceny dostępne biorąc pod uwagę jakość.
Natomiast trochę dziwny był kelner, kiedy Zamówiliśmy na początek wodę to nalegał żeby brać lemoniadę, tyle że nie polecał a wręcz nalegał tekstami "wodę niee, zrobię wam lemoniadę". Potem odradził antrykot robiąc jakieś dziwne miny, a burgera którego wybrała żona też nalegał żeby zmienić na inny... nie wiem czy to było podyktowane, być może chciał pomóc, ale nie powinien kierować się swoimi preferencjami tylko nas dopytać i wtedy sugerować.
Pewnie się tam jeszcze wybierzemy przy okazji wizyty w Gdyni.

Dziękujemy, Marcin D

Tom's Diner Family Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tom's Diner Family Restaurant? Podziel się wrażeniami!