“Jedzenie”
Czerwony Piec Pizzeria — recenzja

Czerwony Piec Pizzeria
Nr 4 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Czerwony Piec to miejsce, położone w centrum Gdyni, z pyszną, włoską pizzą na cienkim cieście, wypiekaną w tradycyjnym piecu opalanym drewnem. Piec to nie tylko główna część wystroju wnętrza, ale także najważniejszy element w procesie przygotowania pizzy. Dzięki takiemu sposobowi wypiekania, serwowana pizza jest odpowiednio chrupka, z niepowtarzalnym aromatem jaki daje żywy ogień. Czas wypieku w piecu opalanym drewnem to tylko 120 sekund w temperaturze około 400 stopni.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce polecane przez znajomych i słusznie, bardzo dobra pizza, miła obsługa i fajny klimat. Ciekawa oferta i ceny tez w porządku.

Dziękujemy, konradzgdyni

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza na świecie! Wspaniałe oliwy jako dodatek! Sympatyczna obsługa! Niezbyt długi czas oczekiwania i prosseco w dobrej cenie :) polecam ! Wracałam tam 3 razy podczas jednego pobytu :)

1  Dziękujemy, 943justynak
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, ciasto takie jak powinno być i pyszne, świeże dodatki. Do tego uśmiechnięta obsługa i włoski klimacik lokalu. Dotarliśmy tu dzięki poleceniom z TA i teraz mogę śmiało polecić dalej, także z czystym sumieniem polecam lokal.

Dziękujemy, Łukasz M
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych pizz jakie miałam okazję skosztować
Jedyny minus jest taki iż ciężko się dostać przez tłumy ale we wczesnych godzinach da radę

Dziękujemy, Nataliaszcz
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza w 3m. W pizzy najważniejsze jest ciasro. W Czerwonym piecu jest ono wyśmienite.
Sos, pomidory, mozarella, bazylia i oliwa i mamy najzwyklejszą i najsmaczniejszą Margeritę. Polecam.

Dziękujemy, Mars J

Czerwony Piec Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Czerwony Piec Pizzeria? Podziel się wrażeniami!