Gdynia

“W sam raz wieczorową porą”
Gdyńska zapiekanka — recenzja

Gdyńska zapiekanka
Nr 9 wśród 10 Szybkie posiłki (Gdynia)
Kuchnie: Fast Food
Zrecenzowano 13 września 2019

Najlepsze zapiekanki w Gdyni, do wyboru mała lub duża. Mega sycące. Do wyboru jest zapiekanka tygodnia. Ulubione: wielkopolska, kapitańska. Do tego pyszne sosy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Biala_Nat

Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

szybko, smacznie. polecam. dluzszych recenzji i tak nikt nie czyta ale musze napisac cos wiecej zeby minimum 100znakow bylo.

Dziękujemy, AndrzejJ433
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Zapiekanki przygotowywane są przez młodą ekipę. Można podpatrzeć jak są przygotowywane. Cena do jakości w sam raz. Ja wybrałem małą zapiekankę kapitańską z ostrym sosem i nie zawiodłem się. Lokal nie jest za wielki, ale znajduje się w nim toaleta, co jest dużym plusem.

1  Dziękujemy, Michał Ż
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Klasyka w nowym wydaniu. każdy znajdzie coś dla siebie :) do tego mozliwość zakupy małej lub mega wielkiej zapiekany :) obsługa bardzo miła
POLECAM

Dziękujemy, pit_poznan
Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Dawno dawno temu pyszne zapiekanki sprzedawano w ohydnych warunkach, z bud przy Świętojańskiej. Wtedy trzeba było iść na kompromis: zjem coś dobrego, ale w okropnych warunkach. Dziś ten problem zniknął - zapiekanki dalej pyszne (oczywiście dla amatorów tego rodzaju jedzenia), ale podawane już w cywilizowanych warunkach. Na przekąskę w sam raz.

Dziękujemy, Nilometr

Gdyńska zapiekanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gdyńska zapiekanka? Podziel się wrażeniami!