“Super! ”
Baranola Burger — recenzja

Baranola Burger
Nr 5 wśród 10 Szybkie posiłki (Gdynia)
Kuchnie: Fast Food
Opis: Baranola oferuje pyszne burgery najwyższej jakości, przygotowywane na oczach klienta z najlepszej polskiej wołowiny, podawane w bułkach pszennych lub żytnich ze zróżnicowanymi, wyśmienitymi dodatkami.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery, frytki również, dość duży wybór sosów, smaczna lemoniada. Porcja spora. Nic dodać nic ująć, polecam!

Dziękujemy, 247agnieszkaj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Passenger07771893283, Kierownik, Baranola BurgerOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy i zapraszamy ponownie Zespół Baranola Burger Gdynia

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie najlepszy burger w Gdyni. Nie znajdziemy tu w mięsie chrząstek, co jak wiadomo odstrasza najbardziej przy jedzeniu burgera. Dużo warzyw i pyszne sosy. Polecam ser burgera z sosem barbecue i czosnkowym, palce lizać!

Dziękujemy, natalian820
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Uważam, że są to najlepsze hamburgery w Trójmieście. Duży wybór, ale też bez przesady i dobrze, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebibe. Mój ulubiony to włoska robota, polecam. Będąc ostatnio zauważyliśmy, że chyba spadła jakość użytej wołowiny (były w niej wyczuwalne żyłki). Proszę osoby odpowiedzialne w Baranoli za jakość kupowanego mięsa zadbajcie o to! Macie świetne buły nie popełniajcie błędu Serfa, który zjechał z jakością dań i obsługi strasznie i stracił klientów. Macie fajny lokal, trzymajcie poziom dalej!

Dziękujemy, mari01881
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Przepyszne burgery. Moje dzieci je uwielbiają. Warto przyjść z dziećmi tutaj a nie do Mc Donalds czy KFC. W Baranoli wiesz co jesz. Wszystko jest świeże i przygotowywane przy Tobie.

Dziękujemy, TomIza84
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Passenger07771893283, pracownik, Baranola BurgerOdpowiedź udzielona 1 lipca 2019

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie- Zespół Baranola Burger

Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy 3 różne burgery, sosu w każdym było x więcej niż składników. Bułka zimna i do tego cała się rozwalala, przez co ciężko się konsumowalo burgera pomimo stosowania sztućców. Mięso nie należało do najlepszych, jeżeli chodzi o smak. Za kasą nie pytali się jak chce mieć wysmażone mięso, a myślę, że powinno mieć to miejsce. Dodatkowo kupione frytki były chłodne, a ich porcja była wybitnie mała. Całokształtem burger zdecydowanie klasyfikuje się w gronie przeciętnych. W tej cenie w pobliżu znajdą się zdecydowanie lepsze burgerownie!

Dziękujemy, ElJokeroPL

Baranola Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Baranola Burger? Podziel się wrażeniami!