“Luksusowo!”
aleja 40 — recenzja

aleja 40
Zamów online
Nr 41 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Nowoczesny świeży design, przyjazna rodzinna atmosfera sprawia że Aleja 40 to świetne miejsce na dobre śniadanie, szybki business lunch czy też kolację z przyjaciółmi. Pyszną kuchnię dopełniają rewelacyjne wypieki - wszystkie przygotowywanie przez właścicieli restauracji z najlepszych jakościowo produktów.
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie jest na prawdę z innej beczki! Bardzo luksusowe, smaki idealnie ze sobą współgrają i nie jest to coś, co się smakuje w innych knajpach. Czuć mocna inwencję twórcza kucharza. Ceny do najniższych nie należą, ale zdecydowanie warto, porcje tez są okej, mocno polecam!

Dziękujemy, Ola O

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne burgery, polecam ten z szarpana wołowina! Profesjonalna obsługa i miło spędzony czas w tym lokalu :)

Dziękujemy, katarzynaak92
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Jedzenie było bardzo pyszne, obsługa bardzo pozytywna, atmosfera miejsca idealna na romantyczna kolacje. Polecam nie tylko kolacje ale przede wszystkim pyszne śniadania.

Dziękujemy, 997kamiln
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Doskonałe miejsce na śniadanie i lunch. Centrum miasta, blisko morza, bez problemu można zaparkować. Świetny serwis no i przede wszystkim bardzo dobra kuchnia.

Polecam

Dziękujemy, michalkurowski183
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Jest to moje ulubiona śniadaniownia w Trójmieście! Warto tu przyjechać na śniadania z całego świata! Dodatkowo przemiła obsługa i świetne miejsce na rozpoczęcie spaceru po gdyńskich bulwarach

Dziękujemy, Marcin S

aleja 40 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w aleja 40? Podziel się wrażeniami!