“Jedna z najlepszych pizz w Polsce”
Mąka i Kawa Pizza — recenzja

Mąka i Kawa Pizza
Nr 1 wśród 10 Szybkie posiłki (Gdynia)
Zrecenzowano 5 września 2019

Jadłem w Mące i Kawie wielokrotnie, zawsze trzymają doskonały poziom pizzy. Dobre składniki, ciekawe kompozycje, pyszne ciasto i rozsądne ceny. Czyni to ich pizzę, w moim odczuciu, jedną z najlepszych w kraju.

Dziękujemy, Piotr K

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cienka, świetnie wypieczona, z intensywnie pomidorowym sosem. Najlepsza margherita, ale godne polecenia sa te z tuńczykiem czy pesto bazyliowym. No i kawa! Prawdziwie włoska, w odpowiedniej cenie.

Dziękujemy, danielekc
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest pyszna, jeśli jemy pizzę poza Trojmiastem, zawsze porównujemy ja do tej z Mąki i Kawy, i zawsze wygrywają. Wolę lokalizację w Gdyni zwłaszcza latem. Miła obsługa, dobre ceny, krótki czas oczekiwania.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 903agnieszkas
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Klasyka wśród gdyńskich pizzeri! Nigdy się nie zawiedziesz! Jeśli chcemy iść na pizzę w Gdyni to tylko Mąka i Kawa! Super cena, prawdziwa włoska pizza, bardzo dobre oliwy. Nie zapomnijcie polać pizzy przepyszną oliwą!
Uwaga! pizza prosto z pieca i zawsze gorąca :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, majk0wski
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mąka i Kawa to moja ulubiona pizzeria, a pizza salame mascarpone to już po prostu mistrzostwo. Połączenie wszystkich składników, cieniutkie ciasto i chrupiące brzegi... Coś cudownego. W Mące i Kawie byłam wielokrotnie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Co prawda od zawsze biorę tylko i wyłącze ulubioną pizzę, więc nie wypowiadam się na temat pozostałych pozycji. Obsługa zawsze miła. Jedyny minus to brak toalety i godziny otwarcia - pizzeria zamykana jest moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie.

Dziękujemy, alexandrine_2323

Mąka i Kawa Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mąka i Kawa Pizza? Podziel się wrażeniami!