“Najlepsza pizza”
Mąka i Kawa Pizza — recenzja

Mąka i Kawa Pizza
Nr 1 wśród 10 Szybkie posiłki (Gdynia)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest pyszna, jeśli jemy pizzę poza Trojmiastem, zawsze porównujemy ja do tej z Mąki i Kawy, i zawsze wygrywają. Wolę lokalizację w Gdyni zwłaszcza latem. Miła obsługa, dobre ceny, krótki czas oczekiwania.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 903agnieszkas

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Klasyka wśród gdyńskich pizzeri! Nigdy się nie zawiedziesz! Jeśli chcemy iść na pizzę w Gdyni to tylko Mąka i Kawa! Super cena, prawdziwa włoska pizza, bardzo dobre oliwy. Nie zapomnijcie polać pizzy przepyszną oliwą!
Uwaga! pizza prosto z pieca i zawsze gorąca :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, majk0wski
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mąka i Kawa to moja ulubiona pizzeria, a pizza salame mascarpone to już po prostu mistrzostwo. Połączenie wszystkich składników, cieniutkie ciasto i chrupiące brzegi... Coś cudownego. W Mące i Kawie byłam wielokrotnie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Co prawda od zawsze biorę tylko i wyłącze ulubioną pizzę, więc nie wypowiadam się na temat pozostałych pozycji. Obsługa zawsze miła. Jedyny minus to brak toalety i godziny otwarcia - pizzeria zamykana jest moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie.

Dziękujemy, alexandrine_2323
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Moja ulubiona Pizza to Salami Mascarpone :P Palce lizać. Cienkie ciasto, mąka inna niż wszystkie, świeże składniki... Coś wspaniałego nie za miliony monet ;)

Dziękujemy, Monkyfit
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Prosta i smaczna - polecam. Numer 3 w Gdyni na mojej liście top 3 :) Lokal malutki, latem jest kilka stolików na zewnątrz więc może być kłopot z miejscem. Ogólnie jest to miejsce "na chwilę", aby zjeść i iść dalej. Na romantyczną randkę nie polecam, ale na szybki obiadek we dwoje, czy ze znajomymi jak najbardziej ok.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Beti_Beti1

Mąka i Kawa Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mąka i Kawa Pizza? Podziel się wrażeniami!