“Najlepsza pizza”
Mąka i Kawa Pizza — recenzja

Mąka i Kawa Pizza
Nr 2 wśród 280 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017

"Mąka i kawa" to malutkie, niepozorne miejsce, gdzie robią najlepszą włoską pizzę. Kojarzy mi się z niewielkimi lokalami właśnie we Włoszech, gdzie nie ma miejsca żeby usiąść, bo zawsze jest gwarno i pełno lokalnych smakoszy. Pizza tu jest najlepsza - każda, czuć w niej dobrej jakości składniki i miłość do Włoch. Miejsce zawsze pełne, ale można wziąć na wynos. Polecam odwiedzić i smakować włoskie pyszności.

1  Dziękujemy, Aga_Podrozniczka

Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy do Mąki i Kawy bazując na opiniach w trip advisor. Faktycznie mało miejsca. Skromne, okrągłe stoliki w lokalu. Był problem aby usiąść w 4 osoby. Mieliśmy szczęście bo nie czekaliśmy na stolik. Gdybyśmy byli kilka minut później nie byłoby tak różowo.

Pizza z mascarpone - rewelacja. Podobnie jak pozostałe, które zamówiliśmy. Kawa dobra, warta spróbowania. Rachunek za 3 pizze, 4 soki i 2 kawy - mniej niż 70 złotych.

Ktoś już pisał że kluczem do smaku są składniki. Będąc w lokalu i rozgladając się trochę dało się zauważyć że część składników pochodzi z ojczyzny pizzy - z Włoch. Nie wiem czy to z oszczędności czy rozrzutności dla mnie liczy się efekt końcowy. Było pysznie.

Polecam wizytę w Mąka i Kawa Pizza chociażby po to by spróbować pizzy a nie drożdżówki z sieciówki.

1  Dziękujemy, Radosław S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017

Bardzo dobra pizza we włoskim stylu. Krótki czas oczekiwania, idealne ciasto, dobre jakościowo składniki na pizzy. Szczególnie podpasowała mi pizza z mascarpone - wcześniej takiej nie jadłem, super!
I do tego smaczna kawa.
Polecam i nie mogę się doczekać kiedy tam wrócę.

1  Dziękujemy, Tomasz W
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byłam tam kilka razy i za każdym razem było pysznie. Pizza na cienkim i chrupiącym spodzie, świetnie dobrane dodatki - czego chcieć więcej ;)

1  Dziękujemy, Paulina P
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017

Pizza pycha! Do niedawna najlepsza w Gdyni. Obsługa zawsze bardzo miła, a czasem nawet ciekawa :). Fajni młodzi ludzie. Życzliwi i bystrzy.
Czysto, świeżutkie dodatki, można jeść bez obaw i z apetytem :).
Wadą niestety jest to, że pizzeria zarówno w dni powszednie jak i niedzielę jest czynna zbyt krótko (19-20..)
Pocałowaliśmy klamkę w Mące bo zamykali więc poszliśmy gdzieś indziej. Są przecież wakacje...
Cenię to, że dzisiaj ludzie chcą równowagi między życiem osobistym a pracą, ale konkurencja nie śpi... Trzymajcie się!

2  Dziękujemy, mysh0pper

Mąka i Kawa Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mąka i Kawa Pizza? Podziel się wrażeniami!