“Przepyszne burgery.”
Blizej — recenzja

Blizej
Nr 11 wśród 280 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Współczesna, Zdrowa, Bar
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Opis: Bliżej to miejsce spotkań przyjaciół, wielbicieli dobrego i zdrowego jedzenia, a także pozytywnych wibracji. Menu zmienia się sezonowo. Wpadnij do nas na śniadanie, lunch i kolację. Odkryj nowe smaki, oryginalne koktajle i naciesz oko niepowtarzalnym widokiem na najbardziej nowoczesną część Gdyni. W weekend grają dj-e, a Bliżej wypełnia się pozytywną energią. Czujesz to? Czekamy na Ciebie!
Zrecenzowano 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Udałam się wraz z rodziną zachęcona bardzo dobrymi opiniami.
Obsługa bardzo miła i pomocna.
Zamówione przez nas jedzenie (burgery)
dostaliśmy po niedługim czasie oczekiwania (ok. 15 min.) były przepyszne . Chętnie udam się tam ponownie.

Dziękujemy, Zofia123456

Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedlismy burgera drobiowego, wieprozwego, lemoniade, sok zecswiezych pomaranczy i espresso. Wszystko bylo wysmienite. Porcje az za duze jak na lunch. Bardzo dobre jedzenie. Polecam.

1  Dziękujemy, Ka B
Zrecenzowano 16 lipca 2017

Cudowna restauracja. Ładne i nowoczesne wnętrze, zarówno przestronne jak i wygodne. Jedzenie pyszne i bardzo różnorodne, podane w estetyczny sposób, pachnące z daleka aż ślinka cieknie. Obsługa przesympatyczna. Z pewnością będziemy tam częstymi gośćmi i będziemy polecać

Dziękujemy, Weronika S
Zrecenzowano 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie okropne. Gnocchi rzadkie, odsmażane, jakby nieświeże? To danie miało nieladny zapach. Makaron z kurczakiem i brokułami bez smaku. Zupa tajska mało aromatyczna - za mało mleka kokosowego, za dużo wody- to właściwie sama woda z oczkami tłuszczu. Ostra tak, ale nie tajska.
Za to obsługa, klimat, lemoniada i piwo rewelacyjne.
Polecamy pić i przebywać, ale nie jeść!!

Dziękujemy, qba99555
Zrecenzowano 7 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami wybraliśmy się na obiad. Zamówione dania niestety nas rozczarowały makaron z wieprzowiną i podgrzybkami okazał się wysuszonym w piecu makaronem pływającym w tłuszczu, a dorsz z roszponką i gruszką też nie zachwycał. Porcje były małe. Szkoda.

2  Dziękujemy, Robert G

Blizej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Blizej? Podziel się wrażeniami!