Gdynia

“Polecam”
F.Minga — recenzja

F.Minga
Nr 18 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restaurację- nawet gdyby ktoś chciał to nie ma się do czego „przyczepić”. Obsługa bardzo miła. Krem z pomidorów, zupa rybna, krewetki, spaghetti z kalmarami, sernik orzechowy, szarlotka - wszystko wyśmienicie smakowało.

Dziękujemy, 762dagab

Zrecenzowano 11 września 2019

Zamówiliśmy szarlotkę i sernik. Do tego kawa latte i czekolada z malinami. Cena za taki zestaw to prawie 60 zł, ale było warto. Wszystko bardzo pyszne, zwłaszcza szarlotka na ciepło z gałką loda i bitą śmietaną. Do tego porcja bardzo duża. Miła obsługa.

Dziękujemy, Michał G
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niezobowiązująca restauracyjka z widokiem na morze. Sałatki i grzanki z kozim serem bardzo dobre. Pyszny sernik. Cappuccino trochę za duże jak na mój gust. Miłe miejsce na relaks w Gdyni.

Dziękujemy, mongrab
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jakość jedzenia nie budzi watpliwości. Krem z pomidorów, bruschetty, grzanki z serem kozim, makarony, ciasta... Tyle, że ceny wyraźnie “warszawskie” a serwis każe długo na siebie czekać. Mimo zastrzeżeń, stałe miejsce odwiedzin podczas pobytów w Trójmieście.

Dziękujemy, danielekc
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce dla osób, które chcą zjeść śniadanie na plaży. Dobre jedzenie, przyzwoite ceny, sprawna obsluga.

Dziękujemy, 837monika_

F.Minga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w F.Minga? Podziel się wrażeniami!