“Plaża, zatoka, miły lokal, ale...”
F.Minga — recenzja

F.Minga
Nr 18 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jakość jedzenia nie budzi watpliwości. Krem z pomidorów, bruschetty, grzanki z serem kozim, makarony, ciasta... Tyle, że ceny wyraźnie “warszawskie” a serwis każe długo na siebie czekać. Mimo zastrzeżeń, stałe miejsce odwiedzin podczas pobytów w Trójmieście.

Dziękujemy, danielekc

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce dla osób, które chcą zjeść śniadanie na plaży. Dobre jedzenie, przyzwoite ceny, sprawna obsluga.

Dziękujemy, 837monika_
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa a zamówione dania ładnie podane i bardzo smaczne. Polecam. Lokal znajduje się przy plaży.

Dziękujemy, Radosław K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje się dosłownie na plaży miejskiej. Śniadania i desery są bardzo pyszne. Ubogi wybór jeżeli chodzi o dania główne, no i kluczowa kwestia - zamawianie przy barze. Panował ogromny chaos, obsługa momentami długo szukała danego stolika.

Dziękujemy, marceliano7
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Kawiarnia/restauracja tuż przy plaży, z dużym ogródkiem. Odwiedziliśmy ją z dwójką dzieci (4,5 miesiąca; 3 lata) i dwoma wózkami. Chcieliśmy, po zejściu z plaży, napić się kawy, lemoniady w miłej atmosferze oraz skorzystać z toalety. Lokal sprawdził się w 100%, napoje na przyzwoitym poziomie, czysta toaleta. Nie mam pojęcia, jak z daniami. Przypuszczam, że poziom zadowolenia klientów tego lokalu jest odwrotnie proporcjonalny do ilości i jakości plażowiczów, więc w sezonie może być różnie. My trafiliśmy dobrze.

Dziękujemy, AnnaEJK

F.Minga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w F.Minga? Podziel się wrażeniami!