“Moja ulubiona ”
F.Minga — recenzja

F.Minga
Nr 14 wśród 281 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Minga to moja ulubiona restauracja w Gdyni, znajduje się na bulwarze nadmorskim z pięknym widokiem na morze. Serwują tam dobra kawę i smaczne desery. Oczywiście można tez smacznie zjeść lub wypić piwo lub drinka. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Piotr F

Zrecenzowano 15 sierpnia 2017

dobry klimat ; mila i kontaktowa obsługa ; dobre jedzenia i miejsce do pracy ale byłem na stronie www- slaba i brak na fb

Dziękujemy, robert s
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017

Drogo, bo miejsce nietuzinkowe - tuż przy plaży. Jedliśmy chłodnik i makarony z sosami. Bardzo smczne, makaron al dente, trochę za dużo oliwy

Dziękujemy, ArturMonia
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Jedno z lepszych miejsc w Gdyni. Piekny widok i do tego przytulne miejsce . Mila obsluga i smakowite sniadania , Polecam

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 31 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera o każdej porze roku. Dobre jedzenie ale najlepsze są śniadania. Rozkosz dla podniebienia i dla oczu zwłaszcza gdy patrzy się na morze. Jedyna uwaga to kawy. Nie wiem dlaczego ale nie są one smaczne. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, MIaWalles2017

F.Minga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w F.Minga? Podziel się wrażeniami!