“najważniejsze jest jedzenie a na te warto przyjść z każdego zakątka miasta”
Pierogarnia Pierożek — recenzja

Pierogarnia Pierożek
Nr 2 wśród 10 Szybkie posiłki (Gdynia)

Jedne z najlepszych pierogów jakie jedliśmy. Zamówiliśmy pierogi ruskie z pieca z sosem czosnkowym i zapiekane pierogi meksykańskie. Ciasto delikatne, mięciutkie, a jednocześnie chrupiące. Farsz bardzo dobry. Jedne i drugie przepyszne i sycące, zabraliśmy połowę na wynos ;) W lokalu ciężko o stolik, trzeba chwilę poczekać aż się zwolni. Wystrój lokalu pomysłowy, do czystości również nie można się przyczepić. Jedzenie zamawia się przy barze, potem kelner/ka podaje zamówienie do stolika, trochę dziwna praktyka, ale najważniejsze jest jedzenie a na te warto przyjść z każdego zakątka miasta.

Dziękujemy, lyviisa

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne zupa dnia jak i pierogi są godne spróbowania. Jedyne na co mogę zwrócić uwagę to na fakt, że pierogi z pieca były za bardzo przypalone.

Dziękujemy, aklime
Zrecenzowano 4 września 2019

Uczta dla zmysłów, pierogi w różnych odsłonach - nawet wersja pieczona w kruchym cieście. Każde pyszne, porcje pokaźne - wszystkim smakowało. Polecam i jeszcze raz POLECAM.

Dziękujemy, arni460
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta w knajpie W Gdyni i kolejny raz bardzo smacznie. Zamówiłem pierogi gotowane z mięsem, druga połówka ruskie. Ciasto może ciut za grube, ale ogólnie bardzo smacznie. Polecam.

Dziękujemy, plReddyS
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Miła obsługa, fajny lokal, lecz w środku strasznie gorąco - przydałaby się klimatyzacja. Jedzenie tanie i bardzo smaczne. Polecam!

Dziękujemy, Dagmararek

Pierogarnia Pierożek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Pierożek? Podziel się wrażeniami!