“REWELACJA”
Pierogarnia Pierożek — recenzja

Pierogarnia Pierożek
Nr 2 wśród 10 Szybkie posiłki (Gdynia)
Zrecenzowano 4 września 2019

Uczta dla zmysłów, pierogi w różnych odsłonach - nawet wersja pieczona w kruchym cieście. Każde pyszne, porcje pokaźne - wszystkim smakowało. Polecam i jeszcze raz POLECAM.

Dziękujemy, arni460

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta w knajpie W Gdyni i kolejny raz bardzo smacznie. Zamówiłem pierogi gotowane z mięsem, druga połówka ruskie. Ciasto może ciut za grube, ale ogólnie bardzo smacznie. Polecam.

Dziękujemy, plReddyS
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Miła obsługa, fajny lokal, lecz w środku strasznie gorąco - przydałaby się klimatyzacja. Jedzenie tanie i bardzo smaczne. Polecam!

Dziękujemy, Dagmararek
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi pyszne, zupy zwykle bardzo dobre, herbatki w rozmiarach „małe wiaderko”.
Poziom stały niezależnie od oblężenia gości, o co nad morzem trudno.

Dziękujemy, zostalamchmurka
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedne z lepszych pierogów jakie mieliśmy okazje zjeść! Smacznie i niedrogo do tego spory wybór pierogów, pod każda postacią.

Dziękujemy, ulswo

Pierogarnia Pierożek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Pierożek? Podziel się wrażeniami!