“Dobre”
Pierogarnia Pierożek — recenzja

Pierogarnia Pierożek
Nr 5 wśród 280 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najedliśmy się do syta. Koło 13 nie było kolejki, więc na zamówione danie nie czekaliśmy długo. Pierogi były smaczne i bardzo pikantne, rosół rewelacyjny!

Dziękujemy, Emilia G

Zrecenzowano 12 sierpnia 2017

Pierogi bardzo dobre , duży wybór i normalna cena .Obsługa miła i szybka ,może dlatego że pora o której jedliśmy to 11.No ale niestety jak jedzenie dobre to i poczekać trzeba trochę .

Dziękujemy, aleksik2
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciężko jest mi się zachwycać pierogami innymi, niż tymi robionymi w rodzinie - w końcu przepisy są sobie przekazywane przez ponad 100 lat. Ale ta pierogarnia widać też korzysta z takich przepisów! Nigdy nie jadłem kupnych pierogów, które byłyby tam smaczne. Ruskie, z mięsem, jagodami - mógłbym jeść i jeść!
Drobny minus lokalu to styl bistro - zamawiasz przy ladzie i czekasz aż doniosą i niestety trochę trzeba odczekać w kolejce. Ale jak to mówią: nie idź jeść tam gdzie ludzi nie ma.

1  Dziękujemy, Radosław I
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wyszedłem najedzony i nie wydałem majątku. Widać zaangażowanie młodej obsługi. Polecam. Wino też dobre:)

Dziękujemy, Jarosław M
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo długa kolejka do zamówienia, pan na kasie bardzo powolny i przez to tak się ciągnie to długo. Za to niższa ocena. Na plus jest to, że od zamówienia minęła chwila i jedzenie było u nas.
Zamówiliśmy pierogi pieczone ruskie i meksykańskie. Farsz smaczny, lecz pierogi ogólnie suche i sos ratuje sytuacje, choć mógłby być bardziej lekki.
Ogólnie coś by mogło być lepiej, ale nie jest źle.

Dziękujemy, Agata P

Pierogarnia Pierożek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Pierożek? Podziel się wrażeniami!