“Smaczne jedzenie i przyjemne miejsce”
Chwila Moment — recenzja

Chwila Moment
Nr 31 wśród 281 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszne śniadania, coś nowego i smacznego by miło rozpocząć dzień. Obsługa przebiegła szybko i sprawnie w stosunku do ilości ludzi. Jedna gwiazdka mniej za policzenie pełnych cen kaw do śniadania, ale ogólnie polecam. Można zjeść smacznie i zdrowo.

Dziękujemy, Zuza S

Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Po ponad 40 minutach czekania oposcilismy lokal. W tym czasie nie otrzymaliśmy nawet zamówionych napoi mimo kilkukrotnych próśb i przypominania. Ostatecznie gdy powiedzieliśmy ze jeśli w ciągu kolejnych 5 min nie otrzymamy chociaż napoi to prosimy o anulowanie zamówienia to podeszla do nas kelnerka i poinformowała ze nasze zamówienie nie trafiło jeszcze nawet do kuchni. Podobna sytuacja spotkała trzy starsze panie w stoliku obok które zamówiły jedynie kawę i wodę. Wielka szkoda

Dziękujemy, Magdalena N
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna nowoczesna stylistyka wnętrza, miła młoda obsługa, chociaż chwilami się gubi bo klientów masa. Menu jak dla naszej rodziny super. Polecamy

Dziękujemy, ArturKr
Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre połączenie dobrej kuchni z nowoczesnym wystrojem. Znam tylko cześć na dole - śniadaniowo-kawiarnianą i potwierdzam, że kawę i świeże soki robią wyśmienite. Kącik dla dzieci pozwala maluchom trochę zając się zabawą.

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam:
Obsluga fatalna, ignoruje klienta, podaje niepelne zamowienia: musialem dopytywac o zamowione do sniadania pieczywo i napoje. Samo sniadanie (Big Ben): fasolka zimna, kielbasa surowa, udko i pomidor temp pokojowa... no i jak to sie nie zdenerwowac? Sztucce musialem sam sobie zorganizowac..
Jedyne co ichbratuje to swietna lokalizacja i sezonowosc, ciekawe ile tych ludzi tracicie po pierwszej wizycie.
W restauracji zadnej osoby odpowiedzialnej - podszedlem do pani w dlugich blad wlosach, ktora obslugiwala bar i zapytalem sie o koerownika - odpowiedz:"teraz tak jakby nie ma kierownika" - nic ujac, nic dodac.

Dziękujemy, michal d

Chwila Moment — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chwila Moment? Podziel się wrażeniami!