“Niesamowity wieczór z zaskakującym menu i smakami „nie ziemskimi” ”
Vinegre — recenzja

Vinegre
Nr 47 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Nowa forma gastronomii na Dachu Muzeum, skąd cieszy widok na morze... Przepyszne, świeże dania oraz ogromny wybór win! Organizujemy niezapomniane: eventy, spotkania biznesowe, imprezy firmowe, imprezy rodzinne, warsztaty kulinarne itp. Oferujemy też usługę catering design. Zapraszamy serdecznie! Przyjaciele z Viengre.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mogę z całą pewnością bez przesady, powiedzieć i serdecznie wręcz szczerze jak naj bardziej polecić „Vinegre”. Obsługa bardzo miła dyskretna - serdeczna -
Jedzenie wspaniałe, nic dodać nic ująć. Pierwsza klasa z różnymi smakami i przyprawami w sam raz - w wkomponowane w zaskakująco przygotowane dania. (Serviche, Krewetki Mango, Owoce morza)!!! Dziękujemy!

Dziękujemy, X4210UIdonc

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy co prawda tylko pizzę, ale tak wyobrażam pizzę włoską. Do tego wspaniały widok z tarasu. Polecam.

Dziękujemy, waldi10
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowity widok i ogromny taras robią z tej restauracji ekskluzywny lokal na wysokości. Jedzenia chociaż długo oczekiwane bardzo smaczne, żeberka i stek wyśmienite. Gorzej jednak z obsługa, kelner niekiedy nie nadążał z zamówieniami. A szkoda bo jedzenia niedość ze dobre to także w przystępnej cenie.

Dziękujemy, CarribianPirate
Zrecenzowano 28 lipca 2019

restauracja godna polecenia ze względu na pyszne owoce morza, jak również cudowny widok na całą marinę

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Wojciech W
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po wizycie w tej restauracji wiem co oznacza przepłacać, a zarazem wyjść głodny. Zamówiłem mule (1/3 porcji same puste muszle, nie do końca świeże) oraz zupę rybną (tycia porcja składająca się z trzech kawałeczków rybki i dwóch muli za 18 zł), rodzina zamówiła 2x Dorsza oraz 1 pizzę (ryba przesuszona, jedynie pizza zjadliwa). Co było ok to lane piwo. Końcowy rachunek na ponad 200 zł i głodni wychodzimy z restauracji. Kelnerka przyjęła do informacji nasze niezadowolenie i to by było na tyle. NIE POLECAM!!!

1  Dziękujemy, Michal M

Vinegre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Vinegre? Podziel się wrażeniami!