“Obrzydliwie”
Vinegre — recenzja

Vinegre
Nr 46 wśród 320 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Nowa forma gastronomii na Dachu Muzeum, skąd cieszy widok na morze... Przepyszne, świeże dania oraz ogromny wybór win! Organizujemy niezapomniane: eventy, spotkania biznesowe, imprezy firmowe, imprezy rodzinne, warsztaty kulinarne itp. Oferujemy też usługę catering design. Zapraszamy serdecznie! Przyjaciele z Viengre.
Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcesz poczuć obrzydzenie lub się zatruć to dobre miejsce aby później odchorowac.
Obsługa chyba z przypadku.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna N

Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Po odwiedzeniu Muzeum, poszliśmy z moim Synem na letni obiad do znajdującej się na piętrze muzeum restauracji Vinegret. Restauracja posiada piękny duży taras z widokiem na morze, plażę i Sea Tower, więc jest to wymarzone miejsce na letnie niedzielne popołudnie. Obsługa bardzo pomocna i sympatyczna składająca się przede wszystkim z młodych ludzi. Jedzenie bardzo smaczne i w przystępnych cenach. Specjalnie polecam krewetki w mango oraz żeberka. Potem koniecznie spacer Skwerem Kościuszki.

Dziękujemy, Malgorzata P
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Organizowaliśmy w Vinegre komunię naszej córki. Goście byli zachwyceni, świetne menu, doskonała obsługa, organizacyjnie 5/5. Widok z restauracji i tarasu dopełniły satysfakcji. Kolejna komunia tylko tu.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Dariusz M
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna cienka włoska pizza i do tego piękne widoki na zatokę Gdańską z tarasu.
Ceny przy tym wszystkim całkiem normalne jak na jakość jakość jedzenia.

Dziękujemy, Kacper Z
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre makarony i owoce morza, polecam pizzę i wina bardzo bogaty wybór. Pyszne desery. Profesjonalna obsługa.

Dziękujemy, malwiciech92

Vinegre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Vinegre? Podziel się wrażeniami!