Super miejsce

Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019
IzabelaS1677
Najlepsze miejsce w Trójmieście dla naszego Synka!

Zrecenzowano: 22 lutego 2019
KATARZYNA1971
Gniewino, Polska

Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kiepsko. Wrażenia słabe. Dzieci były zadowolone, ale ja jako rodzic uważam, że to strata pieniędzy. W podobnym parku byliśmy w Warszawie i tak w porównaniu z Gdynią było świetnie. Duża i różnorodna przestrzeń. W Gdyni mała przestrzeń małymi atrakcjami upchana. Za 60 zł za 4 osoby to powiem, że szkoda mi tych 60 zł. Idźcie i przekonajcie się sami.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Klodi86
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mam male dziecko 3 lata i nie sadzilam ze tak nam sie spodba.Kurcze nie bylo konca chyba spedzilismy tak z 4 godz.Polecam zabrac tylko ubranko na przebranie bo sa zabawy z woda.super miejsce

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, IzabelaS1677
Zrecenzowano: 22 lutego 2019

Cudowne, ciekawe, czasochłonne, bezkonkurencyjne (no chyba, że "Kopernik" w W-wie....). Synek ma 5 lat, a w Experymencie byliśmy już kilka razy i jeszcze za każdym razem, jak przejeżdżamy obok, pada pytanie "kiedy znów tu przyjdziemy?". Ilości i różnorodności tematów, doświadczeń, ciekawostek, zabaw i wiedzy nie da się opisać. Można spędzić pół dnia i jeszcze nie ogarnąć wszystkiego. W sklepiku, oprócz zwyczajowej tandety, można trafić na perełki - książki z ciekawostkami (Skąd się biorą dziury w serze - super), gry i edukacyjne zabawki. Sugeruję wziąć ubranie na zmianę - dużo zabaw i doświadczeń z wodą :). Bardzo polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
4  Dziękujemy, KATARZYNA1971
Zrecenzowano: 21 stycznia 2019

Organizacja czegokolwiek w centrum konferencyjnym to koszmar. Miejsce, które powinno służyć do pomocy w rozwijaniu przedsiębiorstw jest blokowane przez "procedury".

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, BrunoKowal
Zrecenzowano: 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo podobne do centrum naukowego w Warszawie. Wiele doświadczeń ale głównie dla dzieci. Czas zwiedzania min 2 godz.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, rumia24net