Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel przyjemny, a zwłaszcza apartamenty na 3 pietrze. Restauracja i bar obsługiwana przez świetnych ludzi.
Polecam gorąco pierogi nadziewane kaczką. Zjadłem na przystawkę i poprawiłem na drugie danie. Brak dobrych piw lokalnych i burbonów. Szkoda, że spa działa tylko od 16 do 22, bo rano przed wyjazdem tez miałem ochote popływać.

Dziękujemy, TomyLIB_75
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa lokalizacja - dokładnie na granicy Gdyni i Rumii. Spędziłem w hotelu Faltom jedną noc podczas biznesowej podróży. W sumie było nas trzech. Na wstępie zaskakuje atrakcyjna cena noclegu - pokoj dwuosobowy ze śniadaniem ok. 240 zł, jedynka 205 zł. Drugie zaskoczenie to nader ciekawy wystrój, włączając w to pokoje. Wszystko urządzone elegancko. Bardzo uprzejma obsługa. Ale na największa uwagę i brawa zasługuje restauracja, a szczególnie bufet śniadaniowy. W restauracji zjedliśmy obiadokolację, ceny przyzwoite, a w niektórych przypadkach bardzo dobre, jakość - rewelacja. Sniadanie z kolei baśń oczarowało - dawno nie widziałem tak bogatego wyboru. Salaterki, pasty, mnóstwo rzeczy na ciepło, naleśniki - a wszystko świeże, pachnące i smaczne. Z pewnością jeszcze tak wrócę i wszystkim polecam odwiedziny tego hotelu.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Shadov_Szcz
Zrecenzowano: 25 marca 2019

Często wracam do tego hotelu na weekendowe wypady. Hotel bardzo czysty. Smaczne i obfite śniadania. Spa i basen oraz sauny do dyspozycji gości w obiekcie. Zero problemów. Bardzo dobrze wyposażone pokoje. Klasa sama w sobie... POLECAM!

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, bartobartin
Zrecenzowano: 9 marca 2019

Oddalony od centrum, jednak z racji jesiennego pobytu i tak nie zakładaliśmy wielogodzinnych spacerów, a Faltom okazał się świetnym rozwiązaniem. Czysto, smaczne i urozmaicone śniadania, wystarczająca strefa basenowa i pokój zabaw, by dzieci się nie nudziły. Ruchu ulicznego nie słyszeliśmy, gdyż otrzymaliśmy pokój od strony parkingu.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, andziawmalinach
Zrecenzowano: 19 grudnia 2018

Dobra lokalizacja, hotel znajduje się tuż przy głównej drodze ale mimo to jest cisza i spokój. W naszym pokoju kompletnie nie było słychać żadnych samochodów. Co do hotelu, pokoje o najwyższym standardzie. Śniadanie full wypas (naleśniki bajka). Co do SPA to na miejscu jest kameralnie: basenik, jacuzzi, sauna i inne ale za to pusto lub garstka ludzi a w Faltomie na Grunwaldzkiej z którego można korzystać jest wszystko na wypasie. Ogólna ocena 10/10, jestem pewny że jeszcze tam wrócę

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, purestormtourgt