Warto odwiedzić będąc na Trójmieście

Zrecenzowano: 12 stycznia 2019
AgnieszkaAWZ
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce z dziećmi i pomimo że muzeum nie jest ogromne, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Miniaturowe, wykonane z niesamowitą dokładnością, stare i nowe statki naprawdę robią wrażenie.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, Aleksandra C
Zrecenzowano: 12 stycznia 2019

To muzeum dla fanów militarnych atrakcji. Można zaczerpnąć wiedzy i otrzeć się o historię. Zobaczyć broń i akcesoria wojenne.
Ekspozycja zewnętrzna została poddana zmianom.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, AgnieszkaAWZ
Zrecenzowano: 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dawno nie widziałem tak beznadziejnego muzeum,wygląda jak skladowisko złomu,zdecydowanie nie polecam,szkoda

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, ciumbutka9
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Muzeum jako budynek ma potencjał ale niestety tego nie potrafią wykorzystać, bardzo słabe ekspozycje praktycznie muzeum można zwiedzić w niecałą godzine. Eksponty na zewnątzr zaniedbane tak jak cale otoczenie.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
1  Dziękujemy, Skrzys
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Muzeum jest czyste, dużo eksponatów: pociski, rakiety, modele statków, mapy, działa. Jest również wystawa plenerowa, czyli juz na zewnątrz i można zobaczyć kolejne armaty, działa, sprzęty dużych gabarytów.
Uważam, ze jest to dobre miejsce dla dzieci, bo można je czymś zaciekawić, pobawić sie wyobraźnią.
Brakowało mi informacji na dworze odnośnie danego eksponatu. Wewnątrz również nie było osoby, która mogłaby opowiedzieć coś ciekawego.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Katarzyna1905