“Rocznicowa kolacja na medal”
Malika — recenzja

Malika
Nr 9 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Afrykańska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udany wieczór! Najpierw zupa, gazpacho z arbuzem. Niezwykłe, nieoczywiste, lekko pikantne. Później dwa tajiny. Jeden wegetariański z bogactwem warzyw, straczkowych i daktyli. Drugi mięsny - z policzkiem wołowym, warzywami, śliwkami i ostrymi przyprawami. Było zjawiskowo a obsługa była świetnie zorientowana w składzie dań i smakach. Porcje dla głodnych. Najsłabszym punktem była kawa. Lubię Nespressi, ale miałem wrażenie, że z espresso zrobiono lungo.

Dziękujemy, danielekc

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w którym się chce przesiadywać godzinami , wygodnie pachnąco i oczywiście pysznie . Polecam z uśmiechem na ustach :)

Dziękujemy, Nataliaszcz
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po prostu rewelacja! Każde danie ma swój wyrazisty smak, nic nie jest mdłe, na dodatek są to rożne smaki, bardzo ciekawie się przełamują. Hummus oraz pasta z oliwek palce lizać, koniecznie spróbować. Restauracja ma zachęcający wystrój, przyjemnie się w niej spędza czas, dobrze dobrana muzyka jest wisienką na torcie. Ogromny plus dla pana kelnera, który odpowiedział na wszystkie moje pytania bez zawahania i ciekawie opowiada o tym co się w lokalu serwuje. Zaznaczę jeszcze, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo w karcie jest spory wybór pozycji roślinnych.

Dziękujemy, kinga000
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Restauracja z nietuzinkową kuchnią. Specyficzną, niepowtarzalną, oryginalną, wyśmienitą a za razem pyszną i bogatą w aromatyczne smaki kuchnią ;) Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, ania_makaruk
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wspaniała atmosfera , bardzo gościnna szefowa, smaki niezapomniane zrobiły na nas ogromne wrażenie, z całego serca polecamy !!!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 813ewag

Malika — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Malika? Podziel się wrażeniami!