“Rodzinny obiad”

Restauracja Tłusta Kaczka
Nr 12 wśród 277 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Tłusta Kaczka to nowa, wyjątkowa restauracja, oferująca Kuchnię Polską, jakiej dotychczas brakowało w Trójmieście. Szefowie kuchni, Jacek Fedde oraz Tomasz Mrozik, pasjonaci kulinarni wraz z zespołem, wydobędą z polskiej kuchni to, co najszlachetniejsze i najlepsze. Zapachem świeżo wypiekanego chleba, aromatem dawno zapomnianych ziół czy wyśmienitymi deserami, zachwycą niejednego wymagającego podróżnika kulinarnego. Ogień z kominka, aromat pieczonej dziczyzny, nalewki, konfitury, zioła oraz marynaty to kompozycja smaków i zapachów, które już na Państwa czekają!

Skromne porcje - stek z byka za 80 zł a mięska może 100 g, trzy malutkie ziemniaczki mini mini tzw sadzeniaki, roszponką zaciemniony obraz ubogości talerza. Czy smakowało ? Tak, zwłaszcza z doskonałym sosem z brandy i pieprzu. Czy tu wrócę raczej nie gdyż aby zjeść i się najeść ( bo tak waśnie chcę i tak lubię ) należy rozpocząć od przystawki poprzez zupę danie główne i deser a na to wszystko już mnie nie stać biorąc pod uwagę że jestem członkiem 4 osobowej rodziny. Pozostali uczestnicy zadowoleni choć kolacja w domu była wyjątkowo szybko.

2  Dziękujemy, wdudek
Napisz recenzję

Udaliśmy sie tam całą rodzinką z niemałym oczekiwaniami. Jak restauracja nosi w nazwie kaczkę to nie pozostało nam nic innego jak zamówić ową potrawę, w której restauracja się specjalizuje. Nie zawiedliśmy się - mięsko kruche, dobrze wyposażone i do tego super dodatki, wino także dobrze skomponowane z daniem. Niektórzy włamali się wybierając m.in pręgę połową ale nie czuli się pokrzywdzeni. Ogólnie kucharz stanął na wysokości zadania. Polecam choć ceny troszkę mogą odstraszyć.

2  Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 12 września 2017 z urządzeń przenośnych

Cała rodzina pysznie najedzona i zadowolona. Mimo kuchni na bardzo wysokim poziomie wystrój wprowadza miłą, nie do końca formalna atmosferę za co wielki plus. Obsługa pomocna, zwłaszcza przy doborze win. Ogólnie duży plus

2  Dziękujemy, Elżbieta B
Zrecenzowano 3 września 2017

Bardzo smaczne jedzonko - flagowa kaczka rozpływa się w ustach, miła i profesjonalna obsługa. Sympatycznie spędzone popołudnie. POLECAM
Marzena i Piotr K

2  Dziękujemy, kowerdej
Zrecenzowano 3 września 2017

Restauracja Tłusta Kaczka okazała się świetnym wyborem. Wnętrze jest bardzo przytulne, zachęca aby zająć miejsce przy stoliku i zamówić jedzenie. Wszystkie dania były bardzo smaczne. Zupa pełna smaku, kaczka idealna. Deser tak pyszny, że zjadłam go pomimo braku miejsca w żołądku. Polecam to miejsce na każdą okazję.

2  Dziękujemy, Anka S

Restauracja Tłusta Kaczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Tłusta Kaczka? Podziel się wrażeniami!