“Wspaniałe doznania”

Restauracja Tłusta Kaczka
Nr 10 wśród 280 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Tłusta Kaczka to nowa, wyjątkowa restauracja, oferująca Kuchnię Polską, jakiej dotychczas brakowało w Trójmieście. Szefowie kuchni, Jacek Fedde oraz Tomasz Mrozik, pasjonaci kulinarni wraz z zespołem, wydobędą z polskiej kuchni to, co najszlachetniejsze i najlepsze. Zapachem świeżo wypiekanego chleba, aromatem dawno zapomnianych ziół czy wyśmienitymi deserami, zachwycą niejednego wymagającego podróżnika kulinarnego. Ogień z kominka, aromat pieczonej dziczyzny, nalewki, konfitury, zioła oraz marynaty to kompozycja smaków i zapachów, które już na Państwa czekają!
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych restauracji w trójmieście. Jedzenie pyszne, pięknie podane. Obsługa miła, kompetentna. Polecam.

7  Dziękujemy, MIaWalles2017

Zrecenzowano 3 sierpnia 2017

Nieco zmodyfikowana , pyszna polska kuchnia :) , polecam rumsztyk ,mąż a jakże kaczkę....
na przystawkę smaczny tatar wołowy i winniczki , obsługa ok

9  Dziękujemy, ostojasporysz
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017

Kawał dobrej polskiej kuchni w najlepszym wydaniu. Próbowałem kaczki nadziewanej jabłkami i uważam, że jest warta swojej ceny. Ciekawiły mnie jeszcze pierogi z mięsem byka, ale to następnym razem, bo byłem tak pełny, że już nie dałem rady

9  Dziękujemy, artkrawczyk88
Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jeśli masz ochotę na grila z przyjaciółmi to Tłusta Kaczka oprócz restauracji ma ogródek grillowy i po rezerwacji i ustaleniu menu można spędzić cudownie czas z przyjaciółmi, zjeść pyszne dania z grila i dobrze się bawić na świeżym powietrzu ! Wspaniałe miejsce !!

9  Dziękujemy, Anastazja01
Zrecenzowano 11 lipca 2017

W tej restauracji byłam kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Dowodem na zaufanie jest zorganizowanie I Komunii św dziecka. Jedzenie było świeże, pachnące i pyszne. Chłodnik, świeża ryba z sieci, kaczka oczywiście i deser- beza z owocami- wzbudziły zachwyt gości. Nie było też problemu z zamówionymi ekstra daniami dla dzieci- np. paluszki rybne z fileta. Do tego przemiła, kompetentna obsługa, kameralny nastrój, otoczenie - pole golfowe i las. Lokalizacja co prawda w pobliżu CH Klif i torów kolejowych, ale w niczym nie przeszkadza to w miłym spędzeniu czasu.

11  Dziękujemy, katarzynadt

Restauracja Tłusta Kaczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tłusta Kaczka? Podziel się wrażeniami!