“Kaczka, ale nie taka tłusta”

Restauracja Tłusta Kaczka
Nr 10 wśród 280 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Tłusta Kaczka to nowa, wyjątkowa restauracja, oferująca Kuchnię Polską, jakiej dotychczas brakowało w Trójmieście. Szefowie kuchni, Jacek Fedde oraz Tomasz Mrozik, pasjonaci kulinarni wraz z zespołem, wydobędą z polskiej kuchni to, co najszlachetniejsze i najlepsze. Zapachem świeżo wypiekanego chleba, aromatem dawno zapomnianych ziół czy wyśmienitymi deserami, zachwycą niejednego wymagającego podróżnika kulinarnego. Ogień z kominka, aromat pieczonej dziczyzny, nalewki, konfitury, zioła oraz marynaty to kompozycja smaków i zapachów, które już na Państwa czekają!
Zrecenzowano 11 lipca 2017

W tej restauracji byłam kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Dowodem na zaufanie jest zorganizowanie I Komunii św dziecka. Jedzenie było świeże, pachnące i pyszne. Chłodnik, świeża ryba z sieci, kaczka oczywiście i deser- beza z owocami- wzbudziły zachwyt gości. Nie było też problemu z zamówionymi ekstra daniami dla dzieci- np. paluszki rybne z fileta. Do tego przemiła, kompetentna obsługa, kameralny nastrój, otoczenie - pole golfowe i las. Lokalizacja co prawda w pobliżu CH Klif i torów kolejowych, ale w niczym nie przeszkadza to w miłym spędzeniu czasu.

11  Dziękujemy, katarzynadt

Zrecenzowano 1 lipca 2017

Dobra kuchnia, zdecydowanie autorskie dania chociaż nie wszystko było wg mojego gustu. Szczególnie smakowały mi pierogi.
Bardzo miłe miejsce do spędzenia czasu, w zimie przytulnie przy kominku..
Zawsze smalczyk, chleb i domowe przetwory do skosztowania gdy czas oczekiwania na dania się wydłuża.

9  Dziękujemy, katarzyna198
Zrecenzowano 27 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja słynie z przepysznej kaczki i na nią właśnie warto tu się wybrać. Zdecydowanie najlepsza jaką kiedykolwiek jadłam. Do tego pyszne dodatki - ziemniaki i kapusta czerwona.
W oczekiwaniu na posiłek można poczęstować się przysmakami jak że 'stołu wiejskiego'.
Dodatkowy plus za przewijak dla niemowląt.

13  Dziękujemy, Ola J
Zrecenzowano 24 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kaczka dla dwojga. Smaczna jagnięcina. Tatar na przystawkę średni. Czas oczekiwania na danie bardzo długi ale to pewnie z racji niedzieli.., bardzo dużo gości.

9  Dziękujemy, kastorcodex
Zrecenzowano 18 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra wołowina i deser z bezą oraz owocami, duży wybór win ponadto czyste toalety i profesjonalna obsługa kelnerska !

10  Dziękujemy, DARIUSZ S

Restauracja Tłusta Kaczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tłusta Kaczka? Podziel się wrażeniami!