“smacznie i niedrogo”

Fanaberia Naleśnikarnia
Nr 26 wśród 281 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Współczesna
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

bardzo dobre naleśniki, duży wybór. Jedliśmy tam 2 razy. Porcje wystarczające żeby się najeść. do tego zawsze jakaś zupa dnia :) Wystrój przytulny, miło spędza się tam czas :)

1  Dziękujemy, Gabriela P

Zrecenzowano 3 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszne naleśniki i zupka. Duże porcje. Szybko podane :) naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Godne polecenia.

Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Naleśniki smaczne, porcje średniej wielkości. Smak przewidywalny względem opisu w menu. Mężczyzna będzie miał problem aby najeść się jednym naleśnikiem (naleśniki obiadowy). Krótki czas oczekiwania.

Dziękujemy, Kamil P
Zrecenzowano 18 lipca 2017

Jadłam dwukrotnie w Fanaberii. Pierwszego dnia wszystko OK, niestety drugiego trochę gorzej gdyż otrzymaliśmy jedzenie w odstępie ponad 10 minut. Jadłam swoje danie a córki siedziały i patrzyły. To samo miała para przy stoliku obok. dostali jedno danie a na drugie musieli czekać. Pomijając tą dziwną sytuację polecam jedzenie - naleśniki z grillowanym kurczakiem w ziołach oraz tortillę z kurczakiem w zielonym pesto.

3  Dziękujemy, EdytaM77
Zrecenzowano 12 lipca 2017

Byłam już kilka razy i nigdy się nie rozczarowałam. Za każdym razem otrzymałam dużą porcję. Wszystkie składniki są wyczuwalne, dodatkowo świeże surówki. Sosy również są bardzo dobre.
Duży wybór naleśników, od słodkich, po wytrawne, a także spaghetti z naleśników, a także zapiekane naleśniki.
Zawsze mój wybór pada na wytrawne naleśniki.
Polecam też soki, przygotowywane na miejscu.

1  Dziękujemy, heroinki

Fanaberia Naleśnikarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fanaberia Naleśnikarnia? Podziel się wrażeniami!