Gdynia

“Pysznie !!!”

TRAFIK Jedzenie i Przyjaciele
Nr 52 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadania w samym centrum Gdynii. Obsługa kelnerska pomocna w wyborze dania. Zawsze uśmiechnięta. Polecam

Dziękujemy, A412BHalbertk

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niedaleko morza i ładnie urządzone miejsce z ciekawymi zestawami śniadaniowymi. Ponadto bardzo smakowite ciasta i pyszna kawa. Warto wpaść. Dobrze działające wifi.

Dziękujemy, kaveri79
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy obiad w tym lokalu, miejsce nas zachęciło do wejścia, fajne dania w karcie więc usiedliśmy. Zamówionie dania niestety nie były zbyt rewelacyjne. Burger w porządku, ale mini koszyczek frytek do niego płatny dodatkowo, ryba z frytkami niestety bardzo średnia....chciałam zjeść soczystego dorsza a dostałam suchy kawał ryby ...nie wiem czy danie warte 36 złotych. Obsługa w porządku.

Dziękujemy, bogusiam680
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Po pierwsze: jedzenie ( makaron z kurczakiem) kompletnie bez smaku, dawno nie jadłam czegoś równie bezbarwnego. Po drugie byliśmy w 7 osób ( z tego 3 dzieci), okazało się że do rachunku doliczone jest 10 %. Problem, że w karcie wyraźnie jest napisane, że te 10 % dotyczy grup POWYZEJ 7 osób. 7, to nie powyżej 7. Po trzecie, kelner najwyraźniej nie wie w jakiej kolejności podawać dania, zapomniał donieść zamówione napoje, etc. Generalnie, nie polecam.

Dziękujemy, Megmarion
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce zarówno na rodzinny obiad z dziećmi jak i kolacje we dwoje. Pyszna autorka kuchnia i świetna obsługa. Polecam zdecydowanie.

Dziękujemy, philip131313

TRAFIK Jedzenie i Przyjaciele — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w TRAFIK Jedzenie i Przyjaciele? Podziel się wrażeniami!