Gdynia

“Bez fajerwerków”

TRAFIK Jedzenie i Przyjaciele
Nr 52 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy obiad w tym lokalu, miejsce nas zachęciło do wejścia, fajne dania w karcie więc usiedliśmy. Zamówionie dania niestety nie były zbyt rewelacyjne. Burger w porządku, ale mini koszyczek frytek do niego płatny dodatkowo, ryba z frytkami niestety bardzo średnia....chciałam zjeść soczystego dorsza a dostałam suchy kawał ryby ...nie wiem czy danie warte 36 złotych. Obsługa w porządku.

Dziękujemy, bogusiam680

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Po pierwsze: jedzenie ( makaron z kurczakiem) kompletnie bez smaku, dawno nie jadłam czegoś równie bezbarwnego. Po drugie byliśmy w 7 osób ( z tego 3 dzieci), okazało się że do rachunku doliczone jest 10 %. Problem, że w karcie wyraźnie jest napisane, że te 10 % dotyczy grup POWYZEJ 7 osób. 7, to nie powyżej 7. Po trzecie, kelner najwyraźniej nie wie w jakiej kolejności podawać dania, zapomniał donieść zamówione napoje, etc. Generalnie, nie polecam.

Dziękujemy, Megmarion
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce zarówno na rodzinny obiad z dziećmi jak i kolacje we dwoje. Pyszna autorka kuchnia i świetna obsługa. Polecam zdecydowanie.

Dziękujemy, philip131313
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Wspaniała restauracja, niesamowita obsługa serdecznie polecam! Najlepsze w menu to połączenie muli z winem chabils

Dziękujemy, Witold S
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Mialem niezwykłą przyjemność skosztować wspaniałego hamburgera. Mięso wypieczone well done, świetna świeża bułka a całość podana bardzo ładnie. Porcja duża, taka w sam raz :-)
Z wielka przyjemnością wrócę do tej restauracji w przyszlości

Dziękujemy, skalutki

TRAFIK Jedzenie i Przyjaciele — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w TRAFIK Jedzenie i Przyjaciele? Podziel się wrażeniami!