“Bardzo smaczne”
Hashi Sushi Gdynia — recenzja

Hashi Sushi Gdynia
Nr 8 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Naprawdę super miejsce. Świetny wystrój, który cieszy od samego wejścia. Ogromne wrażenie robi przygotowywanie sushi na żywo przy gościach. Obsługa - miła aczkolwiek trochę słabo dograna. Każdy stolik obsługuje kilku kelnerów co wprowadza pewne zamieszanie. Dla przykładu. Po poproszeniu o rachunek jeszcze 2 kelnerów podeszło do nas z zapytaniem czy chcemy rachunek, czy coś jeszcze podać. Nie jest to bardzo uciążliwe, ale można to lepiej zorganizować.
Jedzenie - bardzo smaczne. Pikantna zupa z pierożkami nadzianymi kaczka - pyszna. Intensywna w smaku i do tego w sam raz pikantna. Na drugie makaron udon z owocami morza - również bardzo smaczny. Owoce morza jak i warzywa przygotowane bardzo dobrze.
Sushi też na bardzo wysokim poziomie.
Z czystym sumieniem polecam to miejsce i na pewno jeszcze tam wrócę.

Dziękujemy, 28matias12

Bardzo dobra restauracja. Obsługa przemiła i życzliwa. Miejsce klimatyczne. Sushi naprawdę super , pięknie podane. Polecam

Dziękujemy, pakam2
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele razy już tu byliśmy. Zdarzało nam się jadac w różnych miejscach. 5 osób przy dzisiejszym stole stwierdziliśmy ze To najlepsze sushi jakie jedliśmy. Chętnie tu wracamy.

Dziękujemy, 69mikj
Zrecenzowano 10 września 2019

Pieczone surowe gotowane-wszystkiego co dusza może zapragnąć! A do tego pyszne kimchi uśmiechnięta obsługa i super serwis na telefon. Polecam

Dziękujemy, NayaMP
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Troche sushi, trochę makaronu undon z owocami morza. Wszystko dobre mimo pelnej knajpki. Wyszlismy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, AndySop

Hashi Sushi Gdynia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Hashi Sushi Gdynia? Podziel się wrażeniami!