Gdynia

“Najlepsze sushi!”
Hashi Sushi Gdynia — recenzja

Hashi Sushi Gdynia
Nr 8 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019

Pieczone surowe gotowane-wszystkiego co dusza może zapragnąć! A do tego pyszne kimchi uśmiechnięta obsługa i super serwis na telefon. Polecam

Dziękujemy, NayaMP

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Troche sushi, trochę makaronu undon z owocami morza. Wszystko dobre mimo pelnej knajpki. Wyszlismy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, AndySop
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Kiedyś z czystym sumieniem mogłem powidzieć najlepsze sushi w Polsce, dziś jedynie przeciętne sushi. Sushi nie wystaje już poza szereg jest po prostu przeciętne, a obsługa jest też bardzo przeciętna - kiedyś bezproblemowo, dziś jeden wielki chaos - obsługa myli zamówienia, ma problem z trafieniem do stolika, czy wpisaniu rabatu (karta stałęgo klienta) za każdym razem, ALE jest rzecz którą zawsze pamiętają jeżeli zamówimy na wynos - opłata za dowóz :) Pani kierownik obiecywała nam, że sytuacja z rabatem się nie powtórzy, a jednak zawsze to samo... Do tego obiecanej rekompensaty nigdy nie ma :( Przy aktualnych cenach są miejsca gdzie można zjeść lepsze sushi.

1  Dziękujemy, JakubInTravel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KatarzynaC1805, Kierownik, Hashi Sushi GdyniaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Panie Jakubie, przykro nam czytając tą opinię. Nie pozostaje nam nic innego jak starać się być lepszym. Pozdrawiamy

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi w Trójmieście! Zestawy, zupy, wszystko pięknie podane. Można jeść na okrągło i nigdy nie ma się dość :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, mistiqpue

Z przyjemnością czytamy tę opinię! Dziękujemy! Do zobaczenia w Hashi sushi

Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre sushi! Polecam! Zamówiliśmy z żoną zestawy z futomakami. Świeże, smaczne, nie ma się do czego przyczepić. Brak 5 gwiazdki ze względu na obsługę, sam kelner ok, ale sushi masterzy zachowujacy się głośno rzucający bez żadnych oporów bluzgami przy gościach jest sytuacją nie do przyjęcia. Wiem, ze branża gastro rządzi się swoimi prawami w kuchni, ale jakieś wyczucie i minimum kultury wypadałoby zachować.

Dziękujemy, shorkPL

Bardzo dziękujemy za pozostawioną opinię. Uwagi Pana są dla nas cenne i bierzemy je sobie do serca. Pozdrawiamy serdecznie Hashi Sushi

Hashi Sushi Gdynia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Hashi Sushi Gdynia? Podziel się wrażeniami!