“Najlepsze sushi w Gdyni ”
Hashi Sushi — recenzja

Hashi Sushi
Nr 8 wśród 273 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Doskonała jakość potraw, czysto , co nie jest wcale takie częste w restauracjach. Przed posiłkiem można odświeżyć dłonie , nie wstając od stolika. Jakość potraw bardzo wysoka, składniki świeże , ciekawie łączone , bardzo smaczna zielona herbata, a wypiłam jej w życiu hektolitry, wiec mam porównanie.

Dziękujemy, Aleksandra K
Napisz recenzję
Hashi Sushi — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie rewelacyjne, robiłam tam urodziny i byłam bardzo zadowolona. Obsługa bardzo przyjemna i sushi rewelacja.

Dziękujemy, Kwasia K
Zrecenzowano 21 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Nigdy nie widziałam takiego wyboru sushi. Niesamowite kombinacje, kolory, smaki. Sushi bardzo dobre, ALE nie powala na kolana. Restauracja klasuje się w moim rankingu sushi-miejsc poza czołówką.

Dziękujemy, kasia s
Zrecenzowano 17 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z dziewczyna w sobotnie popołudnie, restauracja była najwyżej w połowie pełna. Obsługa miła natomiast co chwile coś mylili, podawali nie to co zamawialiśmy, ale Ok to nie taki problem natomiast sushi nie było tak smaczne jak się spodziewałem, chyba po prostu zbyt wygórowane oczekiwania co do tego miejsca, było po prostu średnio.

Dziękujemy, Grzegorz C
Zrecenzowano 13 lipca 2017

Jestem stałym klientem tego miejsca, ze względu na to że nigdy nie było zawodu.
Zawsze świeżo ,pachnąco i fachowo zrobione. Obsługa jest uśmiechnięta i starta się działać sprawnie. Wspomnę że jeżdzę do Japonii i dochodzę do wniosku że można było by Panów z Hashi Sushi wysłać tam by dawali lekcje Japończykom z estetyki wykonania bo są mistrzami. Dziś mieliśmy z żoną przyjemność zapoznać się dziełem sztuki kulinarnej w wykonaniu Patryka.

Dziękujemy, Michel3

Hashi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Hashi Sushi? Podziel się wrażeniami!