“Miłe zaskoczenie”

Restauracja KawiarniaLavenda Cafe & Galeria
Nr 2 wśród 8 Desery (Gdynia)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Współczesna
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opis: Czarujące, kameralne bistro w centrum Gdyni, serwujące pyszne kompozycje sałat, świeżo wypiekane bagietki, makarony i zupy. Goście cenią to miejsce również za desery własnego wypieku, świeżo planoną kawę i bogaty wybór herbat /około 50 rodzajów/. Oprócz oferty gastronomicznej jest to lokal z galerią sztuki, gdzie swoje prace prezentują i sprzedają młodzi, zdolni artyści. Nastrojowa muzyka, przytulne wnętrze, książki, prasa, sztuka i doskonałe jedzenie, desery i kawa - stanowi istny raj dla duszy i podniebienia. SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, miła obsługa i najlepsza tarta owocowa jaką miałam okazję spróbować. Bardzo przytulne miejsce, duży wybór zarówno jedzenia, jak i picia. Jedyne co mi przeszkadzało to całkowicie przesłodzona lemoniada, ale może wybrałam zły smak.

Dziękujemy, madzioorr

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sałatka Kalifornia przepyszna
A lemoniada mniaaam
Polecam z całego serduszka
miła obsługa i w miarę szybko jedzonko
Wystrój tez mega

Dziękujemy, queenviera
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Ten lokal, doceniany w przeszłości przez klientów i smakoszy to bardzo udane połączenie pasji do dobrej kawy, sztuki i ... lawendy, która dla mnie symbolizuje tu klimat i kuchnię śródziemnomorską. Niezwykle sympatyczne miejsce, sugeruję wpaść tu chociaż na sałatkę (jest duży wybór) lub makarony. Ceny średnio wysokie, ale naprawdę warto.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: lavendacafe, Właściciel, Restauracja KawiarniaLavenda Cafe & GaleriaOdpowiedź udzielona 7 lipca 2019

Dziękujemy serdecznie za te miłe słowa na nasz temat. Zapraszamy do ponownej wizyty. Pozdrawiamy Lavenda Cafe & Galeria

Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj przypadkiem. Pyszny krem z pomidorów , intensywny smak. Deser wyśmienity , koniecznie spróbujcie szarlotkę pod bezą z lodami. Kawiarnia dodana do ulubionych.

Dziękujemy, AgataBanasik
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ten deser jest wyśmienity , palce lizać ;) Generalnie jest smacznie miło i klimatycznie a pozytywna energię czuć nie tylko w posiłkach . Koniecznie odwiedź to miejsce na obiad lub kawę i ciastko :)

Dziękujemy, Robrekin

Restauracja KawiarniaLavenda Cafe & Galeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja KawiarniaLavenda Cafe & Galeria? Podziel się wrażeniami!