“Tydzień w hotelu”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Hotel Różany Gaj
Miejsce nr 5 wśród 22 hoteli w Gdyni
Zrecenzowano 30 lipca 2017

Hotel w dobrej lokalizacji. Pokój z wyposażeniem, czysty. Śniadania smaczne, zapewniające różnorodność posiłków. Strefa relaksu również OK. Obsługa, to ludzie uśmiechnięci i jeśli potrzeba, pomocni. Jedynie cena mogłaby być nieco niższa...

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marek S
Napisz recenzję

Zrecenzowano 17 lipca 2017

Rodzinny wyjazd. Mieliśmy apartament z widokiem na morze. Apartament robi wrażenie - dwa duże pokoje +duża łazienka. 4 osoby, a było naprawdę luźno. Duży plus. Plus także za personel - zwłaszcza kuchnia- p.Kinga i p.Sandra:).

Dlaczego nie dałem maxa?
1. Hotel jest 200m od bulwaru, ale po dość stromych schodach co z dzieckiem (rocznym) było sporo obciążeniem jeżeli chodzi o spacery czy wyjścia na plażę (myślę, że hotel powinien o takim fakcie informować)
2. W saunie brakło wody i kubeczków do wody
3. Raz zabrakło dużych ręczników do sauny
4. Zabawki w pokoju zabaw - część już mocna uszkodzona, część nie działa - dobrzy jakby ktoś to czasem przejrzał
5. Room service nie uzupełnili kosmetyków i papieru

Reszta spoko, hotel fajny, nowoczesny, ale na maksa trochę zabrakło.

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Maciej M
Zrecenzowano 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel świetnie położony. Wystrój i pokoje bardzo ok
ALE
Śniadanie jak w hotelu dwugwiazdkowym a obsługa zachwyca swoją obojętnością i brakami w wyszkoleniu
Generalnie wciąż duży potencjał do poprawy
Trochę szkoda że właściciele za mało inwestują w personel

Data pobytu: lipcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, witucmac
Zrecenzowano 8 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Widok na morze okazuje się(jeszcze tu jesteśmy) widokiem na sprzątająca kobietę. Pokój za 200eu za dobę-śmierdzi kurzem, klaustrofobiczny, zepsute okno,osłona lampy w łazience ladujaca na głowie,kubeczki plastikowe,pani sprzątająca nie wie,że przed wejściem należałoby zapukac, tv nie wiem może to 3D,bo napisy widzę potrójnie,parking -zaparkowanie graniczy z cudem,ale 30zl dodatkowo trzeba zapłacić. Brak zainteresowania ze strony obsługi, brak foleru z podstawowymi informacjami dot.hotelu,nawet nr do recepcji nie znamy. Szczerze nie polecamy,szkoda drodzy Państwo Waszych nerwów i pieniędzy. W końcu jedziemy by odpocząć.

Data pobytu: lipcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 20 czerwca 2017

To chyba najlepszy hotel nad polskim morzem. Wszystko w tym hotelu mi się podobało:

- dostaliśmy pokój, a raczej apartament, 3-osobowy. Apartament, bo dla 3 osób były 2 osobne pokoje. Jeden dla pary, a drugi na jednej osoby. Miałam swój własny pokój - z łóżkiem (wygodne), telewizorem, stolikiem, krzesłami, z tarasem i balkonem! Pokoje ładnie urządzone, czyste
- taras duży, z widokiem na morze (choć trochę przysłoniętym drzewami) można usiąść wygodnie i odpoczywać (są krzesełka). Zwłaszcza wieczorem - taras jest wtedy ładnie podświetlony. Jak znudził mi się taras, poszłam na balkon - był z drugiej strony pokoju
- łazienka - ładna, duża, z prysznicem, wanną i lusterkiem powiększającym do robienia makijażu. Nowocześnie urządzona. I mydło miało piękny zapach zielonej herbaty
- klimatyzacja - można ją włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie. Ja nie lubię klimy więc sobie wyłączyłam i otworzyłam drzwi od tarasu na noc. Bardzo dobrze mi się spało
- śniadanie w hotelu - do wyboru do koloru, bardzo smaczne
- lokalizacja - świetna - wystarczy wyjść z tyłu hotelu, zejść schodkami w dół i w ciągu minuty już jest się nad morzem
- obsługa - bardzo miła, pomocna. Plus za to, że można było zostawić bagaże po wymeldowaniu i odebrać je dopiero po południu. Do tego czasu mogliśmy spokojnie zwiedzać
- jest plac zabaw dla dzieci - można pobujać się na huśtawce :) Jest też mini zjeżdżalnia
- mimo że w hotelu było kilka rodzin z dziećmi, nie było słychać biegających czy krzyczących dzieci ani żadnych innych hałasów. Pokoje chyba są wyciszone
- hotel zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz wygląda bardzo ładnie

Podsumowując - jak będę wyjeżdżać nad polskie morze, to będę się zatrzymywać tylko w tym hotelu

Wskazówka dotycząca pokojów: Jeśli wybieracie się we trójkę, polecam pokój 206
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, grzybowskakaja
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Gdynia — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1.3 km
Hotel Bryza Resort & SPA
Nr 1 z 4 w lokalizacji Jurata
Liczba recenzji: 221
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Różany Gaj? Podziel się wrażeniami!

Hotel Różany Gaj — dodatkowe informacje

Adres: ul. Jozefa Korzeniowskiego 19 D, Gdynia 81-376, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Północna > Pomorskie > Gdynia
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 5 wśród 22 hoteli w Gdyni
Zakres cen: 183 zł–510 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3,5-gwiazdkowy — Hotel Różany Gaj 3.5*
Liczba pokoi: 39
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Różany Gaj. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?