“Bardzo dobra - ale...”
Del Mar — recenzja

Del Mar
Nr 34 wśród 273 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 19 lipca 2017

Generalnie - O.K. Jedzenia smaczne. Obsługa stara się, ale nie zawsze nadąża. Bardzo fajne położenie (praktycznie na plaży) - ale gwarno i chałaśliwie w sezonie. Położenie powoduje, że jest dużo klientów - co widać, że obsłudze sprawia czasem kłopoty. Jest to do wybaczenia w sezonie, ale poza sezonem niestety jest tak samo. Byłem tu i w sezonie i poza nim, a różnicy nie widziałem (szkoda). Podsumowując - poprawnie.

1  Dziękujemy, Mariusz_EU
Napisz recenzję
Del Mar — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 18 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Do Del Mar trafiliśmy z polecenia znajomych, którzy zachwalali tutejszego dorsza. Zamówiliśmy orientalne zupy rybne i smażone dorsze z frytkami. Zupki smaczne, bardzo treściwe (duże kawałki ryb i całe krewetki). Filet z dorsza również bez zarzutów, solidna porcja, ilość i jakość adekwatna do ceny.
Polecam!

1  Dziękujemy, Maciej M
Zrecenzowano 11 lipca 2017

Bardzo dobre jedzenie. Dodatkowe walory widokowe dodają uroku. Polecam na szybki obiad lub lunch. Tuż obok plac zabaw dla dzieci, więc można w spokoju po delektować się posiłkiem jak pociechy szaleją na karuzelach.

1  Dziękujemy, Bartosz Z
Zrecenzowano 7 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Obiad w restauracji Del Mar był dobry, smakował nam krem pomidorów oraz ryby sandacz oraz dorsz. Nie były to najlepsze ryby jakie jedliśmy, ale dania były ładnie podane i smaczne. Obsługa miła i sympatyczna. Duży plus dla tej restauracji za lokalizację, przyjemnie zjeść obiad w tle z ładnym widokiem na plażę

1  Dziękujemy, Robert G
Zrecenzowano 6 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Halibut - delikatny, skóra chrupiąca, dodatki też niczego sobie, choć cena tej wielkości porcji mogłaby być niższa.

1  Dziękujemy, wojtsiu

Del Mar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Del Mar? Podziel się wrażeniami!