Gdynia

“Fish fastfood”
Tawerna Orłowska — recenzja

Tawerna Orłowska
Nr 58 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Hej niestety, ale jestem rozczarowany poziomem Tawerny. Liczylem na coś wiecej niz na rybny fastfood, ale niestety. Restauracja idzie na masowy przerób bez troski o jakośc. Zupa na homarach z rogotowanymi białymi włókienkami z niewiadomo czego, podobna w smaku zupełnie do niczego. Plater ryb cięzkostrawny, tłusty, niedosmakowany. Kalmary gumowe, warzywa w glazurze ociekąły tłuszczem....brr

Do zapomnienia

Dziękujemy, Andrzej K

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W tawernie należy zjeść na górze najlepiej na tarasie. Wiele osób mylnie zamawia jedzenie na dole na zewnątrz w
smażalni ryb. Turbot z masłem czosnkowym to najlepsza
Ryba jaką jadłem w życiu. Lemoniada, rybka, przepyszna a deser zaproponowany przez
kelnera Bartka to był strzał w 10! (Czekoladowy suflet z gałką lodów) ogólnie kelner polecił nam co zamówić i trafił idealnie ze smakami w nasze gusta :)

1  Dziękujemy, 431mareku
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Super restauracja, bardzo dobre jedzenie, ceny mogłyby być trochę niższe, dobra obsługa kelnerska. W wakacje trochę trzeba poczekać na posiłek bo jest dużo ludzi. Naprawdę polecam to miejsce.

Dziękujemy, mateusz184
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem w Tawernie kilka lat temu, w tym.eoku wróciliśmy tam dwukrotnie. Zawsze pyszne jedzenie i miła obsługa. Jedzenie świeże, pyszne i ceny jak na nadmorska tawernę bardzo przystępne. Obsługa pomocną,miła, grzeczna, chętnie doradzi niezdecydowanym gościom. Napewno będziemy tam wracać.

Dziękujemy, 224aniap
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przebyłem cca 650 km z Czech do uroczego Orłowa. Smażalnia przy Tawernie Orlowskiej to błąd gastronomiczny . Dorsz to torzo ryby .Może by mieli sprzedawać tylko frytki ? te byly ok. To co sprzedają w tym miejscu niema nic wspólnego ze słynnymi smażalniami nad polskim wybrzeżem. 40 minut czekana 80 złotych za 2 porcje i już nigdy więcej.

Dziękujemy, marek231970

Tawerna Orłowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tawerna Orłowska? Podziel się wrażeniami!