“Pyszne jedzenie”
Tawerna Orłowska — recenzja

Tawerna Orłowska
Nr 58 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem w Tawernie kilka lat temu, w tym.eoku wróciliśmy tam dwukrotnie. Zawsze pyszne jedzenie i miła obsługa. Jedzenie świeże, pyszne i ceny jak na nadmorska tawernę bardzo przystępne. Obsługa pomocną,miła, grzeczna, chętnie doradzi niezdecydowanym gościom. Napewno będziemy tam wracać.

Dziękujemy, 224aniap

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przebyłem cca 650 km z Czech do uroczego Orłowa. Smażalnia przy Tawernie Orlowskiej to błąd gastronomiczny . Dorsz to torzo ryby .Może by mieli sprzedawać tylko frytki ? te byly ok. To co sprzedają w tym miejscu niema nic wspólnego ze słynnymi smażalniami nad polskim wybrzeżem. 40 minut czekana 80 złotych za 2 porcje i już nigdy więcej.

Dziękujemy, marek231970
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, bogate menu, piękny widok :) Bardzo dobre ryby i pyszny tatar :) Polecam każdemu :)

Dziękujemy, bartoszstanowski
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukając rybnej restauracji nad polskim morzem bardziej wybredni będą wypatrywać w karcie innych pozycji niż oklepany dorsz, łosoś i flądra. Nas skusiła belona, którą dosyć ciężko dostać. Gości było sporo stąd i długi czas oczekiwania, ale obiad był naprawdę smaczny. W oczekiwaniu na posiłek można się delektować pięknymi widokami!

Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Witam, zaprosiłam do restauracji swoich gości z po za Trójmiasta licząc na smaczną rybę. Niestety godzina oczekiwania (masakra), choć kelnerzy mili i uwijali się jak w ukropie, ale neistety jedzenie odgrzewane. Ryba zimna z gumową skórą (jak tam można), a miesko dla dziecka twarde. Mam wrażenie, że niestety, ale restauracja opiera się na starych dobrych opiniach i przechodzi do ilości - cena nie warta świeczki.

Dziękujemy, Katarzyna B

Tawerna Orłowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tawerna Orłowska? Podziel się wrażeniami!