“Dobrze, ale nie urywa odwłoku”
Tawerna Orłowska — recenzja

Tawerna Orłowska
Nr 17 wśród 273 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja, dość oblegany lokal. Niestety bez parkingu- należy zaparkować auto 300 m na parkingu ogólnostępnym. Czas oczekiwania na dania krótki. Są małe rozbieżności w menu ze zdjęcismi, a faktycznym wyvlądem i smakiem potraw. Polecam ryby, ponieważ dania mięsne nie są silną stroną tego lokalu.

Dziękujemy, Jacek L
Napisz recenzję
Tawerna Orłowska — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Potwornie dlugi czas oczekiwania. Długie kolejki do toalety. A dania: dorsz duszony w warzywach prawie bez dorsza, lykowaty seler, którego było sporo pozostałe warzywa ok, ale nie wiele ; dorsz w cieście piwnym przesiakniety tłuszczem. No i drogo jak na taka jakosc. Nie polecam.

Dziękujemy, Edyta M
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Smacznie, z pomysłem. W godzinach szczytu czekaliśmy na podanie zamówienia ponad 40 min. Duży chaos, moim zdaniem za mało personelu. Za to smak wynagrodził oczekiwanie.

Dziękujemy, Mårcin S
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

Lokalizacja z widokiem na czarujące molo w Orłowie. Z drugiej strony rewelacyjny widok na klif. Obok teatr na plaży z zadziwiająco dobrym repertuarem. Do tego w karcie "ryby z sieci". Nie wiem jak inne dania, ale turbot (300 lub 500 g) świetny, dorsz z pieca, soczysty i pachnący, niezłe białe wino... niezbyt tanio, ale można się było rozmarzyć...

Dziękujemy, Bogdan S
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Tatar dobry, ale malizną daje. Dorszyk jak to dorszyk, ale nie urywa pupki. Ogólnie nie można wydać opinii jednoznacznej, która mogła by przeważyć szale oceny. Chyba trzeba tu przyjść drugi raz? A może nie?! No jak droga poprowadzi

Dziękujemy, Qrkiwsmietanie

Tawerna Orłowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tawerna Orłowska? Podziel się wrażeniami!