“Slow food”
Tawerna Orłowska — recenzja

Tawerna Orłowska
Nr 26 wśród 280 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Smacznie, z pomysłem. W godzinach szczytu czekaliśmy na podanie zamówienia ponad 40 min. Duży chaos, moim zdaniem za mało personelu. Za to smak wynagrodził oczekiwanie.

Dziękujemy, Mårcin S

Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

Lokalizacja z widokiem na czarujące molo w Orłowie. Z drugiej strony rewelacyjny widok na klif. Obok teatr na plaży z zadziwiająco dobrym repertuarem. Do tego w karcie "ryby z sieci". Nie wiem jak inne dania, ale turbot (300 lub 500 g) świetny, dorsz z pieca, soczysty i pachnący, niezłe białe wino... niezbyt tanio, ale można się było rozmarzyć...

Dziękujemy, Bogdan S
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Tatar dobry, ale malizną daje. Dorszyk jak to dorszyk, ale nie urywa pupki. Ogólnie nie można wydać opinii jednoznacznej, która mogła by przeważyć szale oceny. Chyba trzeba tu przyjść drugi raz? A może nie?! No jak droga poprowadzi

Dziękujemy, Qrkiwsmietanie
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ryby, zupy, przystawki... wiadomo pychota ale moje serce od lat skradł sernik... to nie zwykle ciastko z masowej cukierni to poezja smaków. Ostatni raz jadłam taki sernik kilka lat temu z piekarnika mojej Babci...

Dziękujemy, Gosia P
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017

Miejsce- genialne, nad samym morzem, przy plaży. Rybka w cieście piwnym- przeeepyszna, choć na pewno nie jest to danie fit:) Pstrąg pieczony smaczny, świeży, ładnie podany. Jedzenie szybko zrobione, polecam gorąco!

Dziękujemy, Monika A

Tawerna Orłowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tawerna Orłowska? Podziel się wrażeniami!