Najniższe ceny za pobyt
Expedia.com
Hotels.com
Wyświetl 12 oferty
Zrecenzowano: 1 marca 2020

Byliśmy w hotelu w ostatnim tygodniu lutego i nadal łaźnia parowa była niedostępna.W opisie informacja o szlafrokach w pokoju, których nie było. Odpowiedzi na pytania wysłane przez booking nie doczekaliśmy się, chcieliśmy pokój z balkonem z widokiem na morze, otrzymaliśmy inny, choć czysty i przestronny to ze zniszczonym zagłówkiem kanapy. Pościel wyprana w bardzo silnych środkach- drażniła skórę z czym nie spotkałem się w innych hotelach. Śniadanie dobre, chociaż przydałby się większy wybór owoców, szkoda że nie można wynająć strefy saun na wyłączność.

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, K3515WGdamiank
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata Winiarska, Dyrektor generalny, Longstay AparthotelOdpowiedź udzielona 3 marca 2020

Szanowny Panie,
Serdecznie dziękuję za komentarz oraz cenne uwagi.Cieszę się,iż nasze pyszne śniadania spełniły Państwa oczekiwania ,nadmienię ,iż na śniadaniach dostępne są trzy rodzaje owoców zazwyczaj jabłka, gruszki, winogrona.Latem oczywiście wybór jest większy.Przykro z powodu zamieszania z Państwa apartamentem, żałuję,iż nie skontaktowali się Państwo bezpośrednio z obiektem wówczas było by łatwiej rozwiązać zaistniała sytuację.
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia ponownie!
Dyrektor obiektu

Zrecenzowano: 29 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Byłem kilka razy w tym hotelu. Jest naprawdę OK. Szczególnie gdy ma się apartament od strony morza. Apartamenty są przestronne i duże. Z aneksem kuchennym. Parking w garażu i na zewnątrz. Śniadanie na dobrym poziomie. Ceny w lutym atrakcyjne :-) Lokalizacja super. Blisko nad morze skąd promenadą do centrum Gdyni miły spacerek. Godny polecenia.

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, Piotr M

Szanowny Panie Piotrze,
Serdecznie dziękuję za opinię i miłe słowa .Cieszę się,iż obiekt spełnił Pańskie oczekiwania i liczę na to, iż zechce zawitać Pan do nas ponownie.
Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy z pięknej Gdyni!
Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 5 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Ładny, nowoczesny.. W styczniu w pokoju mogło by być cieplej. Naczynia są.. Sauna niestety działa tylko po wcześniejszej prośbie w recepcji.. Parowa była wyłączona zupełnie.. Firany trzeba było by wyprac gdyż były poplamione i na wejściu w pokoju unosił się nie miły zapach. Ogólnie cisza... Spaliśmy wspaniałe. Śniadanie dobre. Spacerem do bulwaru 10,14minut..

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, Tubylec23
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: msokul, Dyrektor Hotelu, Longstay AparthotelOdpowiedź udzielona 17 lutego 2020

Szanowna Pani Kasiu,
Dziękuję za opinię i cenne uwagi.obydwie sauny włączane są na życzenie Gości ,a ich rozruch zajmuje jedynie 15 minut.Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa. Nadmienię ,iż sauna parowa jest w trakcie naprawy i do końca bieżącego miesiąca usterka zostanie usunięta.Miło mi,iż nasze zdrowie i bogate śniadania bufetowe spełniły Państwa oczekiwania podobnie jak dogodna lokalizacja naszego obiektu.

Zrecenzowano: 22 stycznia 2020

Super hotel apartament extra na wysokim poziomie czysty zadbany wszystko co powinien zawierac z aneksem kuchennym i metrazem 45 m pokoj z widokiem na morze :) fajny duzy taras:)sniadanie bardzo dobre Polecam naprawde super!!!!

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, AleksandraR153
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: msokul, Dyrektor Hotelu, Longstay AparthotelOdpowiedź udzielona 27 stycznia 2020

Szanowna Pani Aleksandro,
Serdecznie dziękujemy za przemiły komentarz i zapraszamy do nas ponownie!
Pozdrawiamy z Gdyni!

Zrecenzowano: 19 listopada 2019

Otrzymaliśmy pokój tzw łączony,z drzwiami (niewygluszonymi) w scianie Zero informacji podczas rezerwacji wszystkim dowiadujesz się już po płatności. Poczulismy się oszukani, usługa niezgodna z umową, hałasy dobiegajace z pokoju obok,skutecznie zepsuły pobyt. Nie zaproponowano nam żadnego rozwiązania na miejscu. Niekompetentny i niedswiadczony personel. Brak porządnego parkingu, polecamy rozejrzeć się za innym hotelem, gdyż ceny są zbliżone.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, Krystian E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: msokul, Dyrektor Hotelu, Longstay AparthotelOdpowiedź udzielona 28 listopada 2019

Szanowna Pani Ker,
Dziękuje za podzielenie się opinią. Pokoje z łączonymi drzwiami są w hotelach powszechnie , drzwi zawsze są zamknięte, wiec nie ma obawy ,iz ktoś z sąsiadów miałby dostęp do Państwa pokoju. Jeśli Gość ma uwagi odnośnie drzwi zwykle jeśli jest taka możliwość zamieniamy na pokój bez drzwi łączonych.Niestety w Państwa przypadku takiej możliwości nie było, gdyż obiekt był w całości sprzedany.
Longstay Aparthotel dysponuje dwoma parkingami, bezpłatnym naziemnym oraz podziemnym -płatnym.
Pozdrawiam serdecznie!
Dyrektor obiektu