“Bardzo przyjemna włoska restauracja”
Cozzi Ristorante — recenzja

Cozzi Ristorante
Nr 13 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Jak mówi Giuseppe, jeden z naszych wspaniałych gości - ” prawdziwa włoska kuchnia w Polsce” - Zapewne dlatego, że gotujemy na świeżo, z pasją, używając najwyższej jakości i świeżości włoskich produktów. Cozzi specjalizuje się w kuchni włoskiej oferując swoim gościom to, co najważniejsze: najwyższej jakości dania w przystępnych cenach w połączeniu z przyjazną atmosferą. W Cozzi każdy znajdzie coś dla siebie: pieczywo własnego wyrobu, świeże makarony, prawdziwie włoska pizza, najlepsze mięsa i świeże owoce morza. Menu del Giorno / Karta dnia Niewątpliwym urozmaiceniem dla wszystkich gości jest codziennie nowa karta dnia publikowana na naszym profilu Facebook, w której kucharze pokazują swoje własne inspiracje i propozycje dań dla Państwa.
Zrecenzowano 7 września 2019

Byliśmy na rodzinnym obiedzie dwukrotnie, wszystko bardzo smaczne, przygotowane z dobrej jakości składników, jedyna uwaga że porcie są za duże :); przyjemny ,włoski wystrój lokalu, miła obsługa, ogólnie wszystko na medal

Dziękujemy, calavi0lina

Zrecenzowano 5 września 2019

Profesjonalna obsługa i przepyszne jedzenie. Tylko trzeba dzwonić z wyprzedzeniem w sprawie rezerwacji.

Dziękujemy, ABCUY
Zrecenzowano 4 września 2019

Jako fani makaronów zdecydowaliśmy się pójść do Cozzi z polecenia. Swoją ulubiona restauracje w Gdyni, która specjalizuje się w makaronach mamy, jednak stwierdziliśmy, ze warto odkryć nowe miejsce. Raczej już nie zamierzamy próbować nowych rzeczy. Wyglada całkiem niczego sobie, akurat moje danie było syte, drugie nie za bardzo. Potrawom jakoś brakowało charakteru, było bardziej mdłe niż wyraziste, ogólnie - szału nie robi. Na dodatek biorąc pod uwagę ceny - kompletnie nie warto. Obsługa bardzo kulturalna i sympatyczna, jednak byłam troszkę zdezorientowana. Pomimo małego ruchu byliśmy obsługiwani przez wszystkich kelnerów, nie wiedziałam do kogo się zwrócić z ewentualna prośba o rachunek (może tak się robi w gastronomii - nie wiem, spotkało mnie to pierwszy raz). Moja ocena byłaby niższa, jednak nie chce żeby była krzywdząca, być może moje oczekiwania były za wysokie przez wcześniej wymieniona ulubiona restauracje, gdzie makarony są nieziemskie, a ceny niższe.

Dziękujemy, Ola O
Zrecenzowano 2 września 2019

Jeśli jesteśmy w Gdyni to staramy się wybrać do Cozzi. Każdy z naszej czwórki wybiera swoje ulubione danie, ale my z mężem uważamy, że tutaj jadamy najlepszą zupę rybną.
Polecam.

Dziękujemy, piszzmazur
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byla to nasza pierwsza i juz wiemy, że napewno nie ostatnia wizyta w Cozzi. Jedzenie jest przepyszne szczególnie polędwica w sosie borowikowo-kurkowym. Ceny umiarkowane. Polecam

Dziękujemy, Magdaja

Cozzi Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cozzi Ristorante? Podziel się wrażeniami!