Gdynia

“Przepysznie”
Cozzi Ristorante — recenzja

Cozzi Ristorante
Nr 13 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Jak mówi Giuseppe, jeden z naszych wspaniałych gości - ” prawdziwa włoska kuchnia w Polsce” - Zapewne dlatego, że gotujemy na świeżo, z pasją, używając najwyższej jakości i świeżości włoskich produktów. Cozzi specjalizuje się w kuchni włoskiej oferując swoim gościom to, co najważniejsze: najwyższej jakości dania w przystępnych cenach w połączeniu z przyjazną atmosferą. W Cozzi każdy znajdzie coś dla siebie: pieczywo własnego wyrobu, świeże makarony, prawdziwie włoska pizza, najlepsze mięsa i świeże owoce morza. Menu del Giorno / Karta dnia Niewątpliwym urozmaiceniem dla wszystkich gości jest codziennie nowa karta dnia publikowana na naszym profilu Facebook, w której kucharze pokazują swoje własne inspiracje i propozycje dań dla Państwa.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byla to nasza pierwsza i juz wiemy, że napewno nie ostatnia wizyta w Cozzi. Jedzenie jest przepyszne szczególnie polędwica w sosie borowikowo-kurkowym. Ceny umiarkowane. Polecam

Dziękujemy, Magdaja

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cozzi to jedno z moich ulubionych miejsc w Gdyni zawsze wszystko jest na wysokim poziomie zarówno kuchnia oraz obsługa. Polecam to miejsce w 100%

Do tego normalne ceny oraz właściwe porcje !

Dziękujemy, Leszek72
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, choć ravioli dziwne w smaku, z dziczyzną, trochę mało po włosku, makaron zdecydowanie najlepiej smakował, obsługa mila

Dziękujemy, Mariola1978
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po odkryciu Pasta Miasta niedaleko od Cozzi- zmieniamy miejsce, jeśli nam się zachce makaronu czy gnocchi! Cozzi jest za to bardziej eleganckie na imprezę. Dla mnie brak polędwicy wołowej a stek tylko z kością - to duży minus. Warto robić rezerwację

Dziękujemy, big_traveller75
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie , miła obsługa i bardzo przyjemne wnętrze . Dania przygotowane z najlepszych produktów . Bardzo dobre przystawki .

Dziękujemy, 105dorotab

Cozzi Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cozzi Ristorante? Podziel się wrażeniami!