“Bardzo smaczne jedzenie w stylu włoskim”
Cozzi Ristorante — recenzja

Cozzi Ristorante
Nr 12 wśród 320 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Jak mówi Giuseppe, jeden z naszych wspaniałych gości - ” prawdziwa włoska kuchnia w Polsce” - Zapewne dlatego, że gotujemy na świeżo, z pasją, używając najwyższej jakości i świeżości włoskich produktów. Cozzi specjalizuje się w kuchni włoskiej oferując swoim gościom to, co najważniejsze: najwyższej jakości dania w przystępnych cenach w połączeniu z przyjazną atmosferą. W Cozzi każdy znajdzie coś dla siebie: pieczywo własnego wyrobu, świeże makarony, prawdziwie włoska pizza, najlepsze mięsa i świeże owoce morza. Menu del Giorno / Karta dnia Niewątpliwym urozmaiceniem dla wszystkich gości jest codziennie nowa karta dnia publikowana na naszym profilu Facebook, w której kucharze pokazują swoje własne inspiracje i propozycje dań dla Państwa.

Smaczne dania z kuchni włoskiej. W okresie wakacyjnym trzeba rezerwować telefonicznie miejsce w weekendy. Obsługa miła i uśmiechnięta.

Dziękujemy, 27andrzejs

Wczorajsza wizyta zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta - duża wiedza na temat proponowanych dań i win. Dania niesamowicie podane i skomponowane. Bruschetta na przystawkę - petarda!!! Danie główne -polecam czarny makaron z owocami morza - bajka! Kurczak z makaronem troszkę mdły ale chyba taki "charakter" tej potrawy. Bardzo rzuciła się w oczy doskonała synchronizacja w podawaniu potraw. Idealne odstępy między podaniem wina i czekadełka następnie przystawek i dania głównego. Wystrój restauracji zdecydowanie na tak, delikatnie surowy, a zarazem ciepły i przytulny. Dość fajnie usytuowane stoliki dają poczucie prywatności podczas rozmowy. Na pewno wrócimy i spróbujemy kolejnych specjałów kuchni włoskiej! Pozdrawiam ;)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, FarAway26438181501
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy lokal w czasie trwania "Restaurant week". Byliśmy bardzo zadowoleni z podawanego jedzenia. Dobra przystawka, bruschetta z wątróbką i chutneyem jabłkowym. Przepyszne danie główne, ravioli z mięsem z dzika. Deser, cynamonowa panna cotta z jadalną ziemią z czekolady i musem malinowym. Miła obsługa, czyste lazienki. Trochę widać miejscami lekkie zużycia w lokalu ale jest to do poprawy. Wygodny parking wzdłuż ulicy. Jedzenie tak dobre że na pewno wrócę. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, M3624WVstefanias
Zrecenzowano 31 października 2018

obsługa w miarę aczkolwiek denerwuje mnie przynoszenie napoi butelkowanych już otwartych a potrawy trzeba dożo doprawiać samemu trochę spadli w porównaniu z wizyta rok wcześniej

Dziękujemy, tspisak2017
Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Oryginalne miejsce i przemiła obsługa, która po raz kolejny pokazała swoje profesjonalne podejście do klienta. Jedzenie bardzo smaczne, zarówno przystawki jak i dania główne nie wspominając już o rewelacyjnych deserach ;) Restauracja godna polecenia i na pewno niebawem tam wrócimy ;)

Dziękujemy, Luska85

Cozzi Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cozzi Ristorante? Podziel się wrażeniami!