“Smacznie :)”
Cozzi Ristorante — recenzja

Cozzi Ristorante
Nr 12 wśród 320 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Jak mówi Giuseppe, jeden z naszych wspaniałych gości - ” prawdziwa włoska kuchnia w Polsce” - Zapewne dlatego, że gotujemy na świeżo, z pasją, używając najwyższej jakości i świeżości włoskich produktów. Cozzi specjalizuje się w kuchni włoskiej oferując swoim gościom to, co najważniejsze: najwyższej jakości dania w przystępnych cenach w połączeniu z przyjazną atmosferą. W Cozzi każdy znajdzie coś dla siebie: pieczywo własnego wyrobu, świeże makarony, prawdziwie włoska pizza, najlepsze mięsa i świeże owoce morza. Menu del Giorno / Karta dnia Niewątpliwym urozmaiceniem dla wszystkich gości jest codziennie nowa karta dnia publikowana na naszym profilu Facebook, w której kucharze pokazują swoje własne inspiracje i propozycje dań dla Państwa.
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy lokal w czasie trwania "Restaurant week". Byliśmy bardzo zadowoleni z podawanego jedzenia. Dobra przystawka, bruschetta z wątróbką i chutneyem jabłkowym. Przepyszne danie główne, ravioli z mięsem z dzika. Deser, cynamonowa panna cotta z jadalną ziemią z czekolady i musem malinowym. Miła obsługa, czyste lazienki. Trochę widać miejscami lekkie zużycia w lokalu ale jest to do poprawy. Wygodny parking wzdłuż ulicy. Jedzenie tak dobre że na pewno wrócę. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, M3624WVstefanias

Zrecenzowano 31 października 2018

obsługa w miarę aczkolwiek denerwuje mnie przynoszenie napoi butelkowanych już otwartych a potrawy trzeba dożo doprawiać samemu trochę spadli w porównaniu z wizyta rok wcześniej

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, tspisak2017
Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Oryginalne miejsce i przemiła obsługa, która po raz kolejny pokazała swoje profesjonalne podejście do klienta. Jedzenie bardzo smaczne, zarówno przystawki jak i dania główne nie wspominając już o rewelacyjnych deserach ;) Restauracja godna polecenia i na pewno niebawem tam wrócimy ;)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Luska85
Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Cozzi była Pierwszą restauracją do której poszliśmy zaraz po przeprowadzce do Gdyni. Smaczne jedzenie, miła obsługa, super klimat. Lokal odpowiedni na rodzinne uroczystości ale także na romantyczną kolacje.
Warto zadzwonić i zarezerwować stolik. Często bywalo tak, że chcieliśmy wybrać się na kolacje i niestety nie było miejsc - lecz było to w sezonie letnim.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Dagmara R
Zrecenzowano 8 października 2018

W niedzielne popołudnie bez rezerwacji szkoda czasu na szukanie stolika. Miejsce idealne na rodzinny obiad, czy spotkanie z przyjaciółmi przy obiedzie. Jedzenie bardzo smaczne. W weekend menu specjalne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kucharzyca

Cozzi Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cozzi Ristorante? Podziel się wrażeniami!