“Smacznie i przyjemnie”
Cozzi Ristorante — recenzja

Cozzi Ristorante
Nr 13 wśród 273 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Jak mówi Giuseppe, jeden z naszych wspaniałych gości - ” prawdziwa włoska kuchnia w Polsce” - Zapewne dlatego, że gotujemy na świeżo, z pasją, używając najwyższej jakości i świeżości włoskich produktów. Cozzi specjalizuje się w kuchni włoskiej oferując swoim gościom to, co najważniejsze: najwyższej jakości dania w przystępnych cenach w połączeniu z przyjazną atmosferą. W Cozzi każdy znajdzie coś dla siebie: pieczywo własnego wyrobu, świeże makarony, prawdziwie włoska pizza, najlepsze mięsa i świeże owoce morza. Menu del Giorno / Karta dnia Niewątpliwym urozmaiceniem dla wszystkich gości jest codziennie nowa karta dnia publikowana na naszym profilu Facebook, w której kucharze pokazują swoje własne inspiracje i propozycje dań dla Państwa.
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Smaczna włoska kuchnia. Próbowałyśmy lasagne, sałatkę z wątróbką i lemoniade arbuzową. Wszystko bardzo smaczne i dobrze przyrządzone, wątróbka była doskonała. Ceny niezbyt niskie ale odpowiednie do jakości.

Dziękujemy, Agata D
Napisz recenzję
Cozzi Ristorante — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Znam dużo lepsze włoskie restauracje w Trójmieście. Wystrój trochę plastikowy. Jedzenie średnie, wątróbka oraz danie z kozim serem dość dobre, ravioli z dzikiem słabe. Nie wrócę...

Dziękujemy, Michal M
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejne pyszne miejsce na mapie moich kulinarnych podróży Jestem zachwycona Polędwiczki w sosie kurkowym palce lizać Napewno tu wrócę!

Dziękujemy, Iga B
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miło wspominamy wizytę w Cozzi. Bardzo smaczne jedzenie (zamawialiśmy pastę i filet z kurczaka), ceny nie są przesadnie wysokie. Obsługa bardzo mila. Wystrój przyjemny, ma się ochotę posiedzieć dłużej :) ah i przepyszne ciasto czekoladowe, coś na kształt sufletu. Bardzo polecam! Chętnie wrócę przy kolejnej wizycie w Gdyni.

Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano 31 lipca 2017

Czy zarezerwuje tu sobie stolik czy wpadam tu z tak zwanej "bomby", czy w sezonie czy poza nim ... zawsze jest tu miło, smacznie i nastrojowo. Polecam (ostatnio odkryte tu) medaliony. Przy okazji ...z doświadczenia wiem, że warto zapytać się czy jest dostępne coś "poza kartą" ...nie będziecie zawiedzeni, dla wielbicieli wina polecam - wino Papieskie (szczegóły w karcie win).

1  Dziękujemy, go-rado

Cozzi Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cozzi Ristorante? Podziel się wrażeniami!