Gdynia

“Przepysznie”
Sztuczka — recenzja

Sztuczka
Nr 6 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sztuczkę trzeba odwiedzić chociaż raz. Naprawdę mają smak i pomysły! Do tego bardzo dobra selekcja win i profesjonalna obsługa. To nie jest miejsce na „szybki obiad”.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, MarySor123

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

witam odwiedziliśmy "restaurację" Sztuczka większym gronem na małą uroczystość i muszę powiedzieć że wybór tego miejsca to raczej nieporozumienie. Dania lepiej wyglądają niż smakują a ponadto porcje są niewielkie żeby nie powiedzieć malutkie.
Sama restauracja też jest mała ponadto jeśli chodzi o czystość to pozostawia wiele do życzenia. Obsługa miła ale więcej ściemnia niż ma wiedzy, dodatkowo poziom obsługi pozostawia wiele do życzenia, ale po kolei.

po pierwsze restauracja chwali się że ma największy wybór win i to być może jest nawet prawda gdyby nie to że wiele win mają otwartą butelkę i możesz zamówić kileszek i koniec bo drugiej butelki po prostu nie mają :-( zamówialiśmy białe wino po wypiciu dwóch butelek okazało się że także więcej nie mają i musieliśmy zmienić wino które poza tym że było dużo droższe to kelner zaczął na siłę dolewać każdemu nawet tym co mieli jeszcze poprzednie wino w kiliszku, po zwróceniu uwagi kelnerowi żeby zmienił kieliszek zrobił to z fochem jakby ktoś mu nie wiem co zrobił ? następnie po kolejnych dwóch butelkach wino znowu się skończyło i kelner bez informowania dał inne znowu nie zmieniając kieliszków !!!! po tym już uznaliśmy że to już przegięcie i postanowiliśmy zakończyć przygodę z winem w Sztuczce.
jesli chodzi o doznania kulinarne to inny temat porcje napradę malutkie i część naprawdę przesadzona z formą ( zupkę do wielkiego talerza kelner wlewa z dzbanuszka jak do mleczka do kawy i trzeba jej szukać w przepastnym talerzu )
tatar bardzo dobry ale bardzo mały, dania główne wyglądały super ale nie wszystkim smakowały.
Reasumując sala i klener do prania i porządnego sprzątniecia, wino które tak się reklamują że naj naj naj....... to albo mają otartą butelkę albo tylko 1-2 i potem wciskają inne o wiele droższe niekoniecznie podobne smakiem ( bynajmniej kelner tak zapewnial a rzeczywistość okazała się zupełnie inna, o zmianie kieliszków a właściwie jej braku już pisalem ) porcje "degustacyjne" malutkie jak za takie pieniądze to trochę przegięcie. Na wysokości rachunku kończąc to trzeba napradę się przygotować i to grubo a dodatkowo do grupy 6 osób lub więcej doliczają z automatu 10% !!!! bez względu na to czy jesteś zadowolony czy nie !!!
Finał był taki że ze sztuczki pojechaliśmy do Sooptu i wszyscy włącznie z kobietami poszliśmy coś zjeść i wypić !!

ogólna ocena niska za całokształt - ja i moi znajomi nie wrócimy do Sztuczki ponieważ wiele jest tam do poprawienia a za taką wysokość rachunku można w innych miejscach naprawdę podegustować i napić się wina i to kilka razy !!!

2  Dziękujemy, Leszek72
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

AWESOME! Menu degustaycjne wykwitne! Creme de la creme! Zupa grzybowa - poezja smaku jak i inne dania z menu degustacyjnego!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, majk0wski
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Wyrafinowane smaki, malowniczo podane, uwielbiam odwiedzać to miejsce, kto więc chce zachwycić się malarstwem na talerzu, ten niech nie zwleka. Tu można nasycić wszystkie zmysły.

Dziękujemy, 787KaRed
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Trafiliśmy do tej restauracji kierując się opiniami na Tripadvisor,które brzmiały zachęcająco.Niestety przeżyliśmy rozczarowanie już od samego wejścia.Restauracja nie prezentuje się okazale ,ale przede wszystkim jej czystość pozostawia wiele do życzenia.Na stołach leżą czarne, silikonowe podkładki (mało eleganckie i lekko klejące )i mnóstwo okruchów po po poprzednich gościach.Kelnerzy -choć bardzo mili i uczynni- mieli poplamione fartuchy i niezbyt czyste spodnie .Możnaby przymknąć na to wszystko oko ,gdyby nie ceny dań i szybkość obsługi gości .Dania mają ceny jak z bardzo dobrej restauracji, smakują przyzwoicie ,ale nienadzwyczajnie, są dość mocno słone.Polędwica podczas jedzenia okazuje się antrykotem Sztućce i szklanki wyglądają jak z baru mlecznego.Jadamy chętnie w różnych miejscach i lubimy kulinarne eksperymenty, nie unikamy barów i foodtracków, ale wizyta w Sztuczce z rachunkiem 500 zł za 5 osób ,które się nie najadły i nie piły alkoholu była sporym rozczarowaniem.W restauracjach ,które aspirują do lepszej ligii powinno się trzymać wysoki poziom.Zdecydowanie nie polecam!

1  Dziękujemy, trojmiasto2019

Sztuczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sztuczka? Podziel się wrażeniami!